ZGODNIE Z PLANEM . WYGRANA Z DAN CAKE !!!

W przedostatniej kolejce Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej Manhattan Trzebinia rywalizował z młodym zespołem Dan Cake Chrzanów .
Początkowe minuty w wykonaniu Trzebinian bardzo ospałe i bez właściwego tempa . Na dodatek w bramce spóźnionego z przyczyn losowych
Proksę zastąpił Papiernik . Dan Cake po strzale z rzutu wolnego obejmuje prowadzenie . Po chwili Papiernik broni soczysty strzał z bliskiej odległości . Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy w bramce staje Proksa i odmienia naszą grę . Po zagraniu ręką sędzia dyktuje dla nas karnego . Pewnym egzekutorem jest Pieprzyca . Po chwili Szymon Jędrzejczyk silnym strzałem daje nam drugiego gola i na przerwę schodzimy prowadząc 2 - 1 .
Po zmianie strona gramy mądrze i cierpliwie .
Szymek podwyższa na 3 - 1 a Darek Jędrzejczyk plasowanym uderzeniem zdobywa kolejną bramkę . Stwarzamy wiele sytuacji i dwie z nich finalizujemy za sprawą Dudy oraz Grabca .
Wygrywamy
6 - 1 i przedłużamy szansę na zwycięstwo w lidze .
Zagraliśmy bardzo mądrze i spokojnie punktowaliśmy przeciwnika . Tradycyjnie nie brakowało nam zaangażowania i wiary w końcowy sukces .

Manhattan - Dan Cake 6 - 1 ( 2 - 1 )
Bramki : Jędrzejczyk Sz . 2 , Pieprzyca , Jędrzejczyk D . , Grabiec , Duda

Wcześniej Wolanka Wola Filipowska oddała mecz walkowerem 5 - 0 { wszystkie mecze tego zespołu zostały anulowane }