I MIEJSCE W TURNIEJU Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 - MAJA BABICE

MANHATTAN TRZEBINIA PRZYSTĄPIŁ DO III TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY CHRZANOWSKIEGO Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA Z PEWNYMI OBAWAMI ,GDYŻ ZNALAZŁ SIĘ W GRUPIE ŚMIERCI Z MEGALO , SOLIDARNOŚĆ JANINA, SOLIDEX.

W PIERWSZYM SPOTKANIU Z DWUKROTNYM MISTRZEM CHRZANOWSKIEJ LIGI FUTSALU MEGALO ZAGRALIŚMY BARDZO ZMOTYWOWANI I NIE PRZESTRASZYLIŚMY SIĘ FAWORYZOWANEGO RYWALA.WALKA TRWAŁA NA CAŁEGO AŻ" NIEKTÓRZY" GRACZE ZAPOMNIELI KTO JEST PRZECIWNIKIEM A KTO KOLEGĄ Z DRUŻYNY .ZDARTA NOGA JARKA MĄDREGO BĘDZIE SIĘ DŁUGO GOIĆ.PIERWSZĄ BRAMKĘ ZDOBYŁ DAREK JĘDRZEJCZYK PO INDYWIDUALNEJ,PIĘKNEJ AKCJI.NA 2 - 0 PODWYŻSZYŁ PIOTREK STOJEWSKI.MEGALO ODPOWIEDZIAŁO TYLKO JEDNYM TRAFIENIEM.KOŃCOWY WYNIK 2 - 1 DLA MANHATTANU TO REWANŻ ZA UBIEGŁY ROK GDZIE ULEGLIŚMY W PÓŁFINALE PO KARNYCH.

W KOLEJNYM MECZU SPOTKALIŚMY SIĘ Z EKIPĄ SOLIDARNOŚCI JANINA .EKIPA NASZPIKOWANA GRACZAMI DRUŻYN LIGOWYCH M.IN III LIGOWEJ JANINY LIBIĄŻ.MECZ BARDZO WYRÓWNANY SYTUACJE Z OBYDWU STRON .JEDNAK ZWYCIĘSTWO NASZE PO SILNYM STRZALE SZYMKA JĘDRZEJCZYKA .KOŃCOWY WYNIK 1 - 0. TEN WYNIK DAŁ NAM UPRAGNIONY FINAŁ.

TRZECIE SPOTKANIE BEZ ZNACZENIA DLA OSTATECZNEGO UKŁADU TABELI Z SOLIDEXEM ZAGRALIŚMY OSZCZĘDZAJĄC GWIAZDY ZESPOŁU .MIMO WIELU SYTUACJI BRAMKOWYCH M.IN ANDRZEJ KOWALSKI "SAM NA SAM "(MÓGŁ ZBLIŻYĆ SIĘ DO PIOTRKA ŚWIERCZKA W KLASYFIKACJI STRZELCÓW WSZECHCZASÓW) ULEGLIŚMY 0 - 4 .

W FINALE SPOTKALIŚMY SIĘ Z DRUŻYNĄ PSP JAWORZNO. BARDZO OSTRY MECZ. OD POCZĄTKU TON GRZE NADAWALI RYWALE.PO RAZ KOLEJNY WALKA I KOLEKTYW POZWOLIŁY PRZECHYLIĆ SZALĘ ZWYCIĘSTWA NA NASZĄ KORZYŚĆ.SUPER BRONIŁ KRZYSIEK PROKSA.PIERWSZĄ BRAMKĘ PO ZESPOŁOWEJ AKCJI ZDOBYŁ BENEK TRYFANOW .RYWALI DOBIŁ SZYMEK JĘDRZEJCZYK PO ŚWIETNYM STRZALE Z WOLNEGO Z 25 METRÓW.WYNIK 2 - 1 I WIELKA RADOŚĆ .

TO CO WYPRAWIAMY W OSTATNICH LATACH JEST NIEPRAWDOPODOBNE.TERAZ CZAS NA KOLEJNE SUKCESY.

ROZGRYWKI GRUPOWE :

MEGALO - MANHATTAN

BRAMKI : JĘDRZEJCZYK D . 1 , STOJEWSKI 1

SOLIDARNOŚĆ JANINA - MANHATTAN

BRAMKI :JĘDRZEJCZYK SZ . 1

SOLIDEX - MANHATTAN

FINAŁ :

MANHATTAN - PSP JAWORZNO

BRAMKI : TRYFANOW 1 ,JĘDRZEJCZYK SZ . 1

SKŁAD , KOŃCOWA KLASYFIKACJA ORAZ RELACJA ZE STRON:

CHRZANOWSKI FUTBOL,

UMIG TRZEBINIA

SKŁAD :

PROKSA KRZYSZTOF

KOWALSKI ANDRZEJ

PAPIERNIK JANUSZ

ŚWIERCZEK PIOTR

PLĄDER MARCIN

STOJEWSKI PIOTR

TRYFANOW SEBASTIAN

MĄDRY JAROSŁAW

JĘDRZEJCZYK DARIUSZ

JĘDRZEJCZYK SZYMON

KLIMCZAK TOMASZ

KIEROWNIK DRUŻYNY:

PAPIERNIK MICHAŁ

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU :

1 . MANHATTAN TRZEBINIA

2 . PSP JAWORZNO

3 . SOLIDARNOŚĆ JANINA

4 . BABICE

5 . MEGALO

6 . PŁAZA

7 . DAN CAKE CHRZANÓW

8 . SOLIDEX

Manhattan Trzebinia wygrywa kolejny turniej

2013-05-05 15:30:50

Drużyna Manhattan Trzebinia3 maja 2013 roku uczestniczyła w III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Chrzanowskiego z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja na Orliku w Babicach.
W zawodach uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Manhattan znalazł się po losowaniu w bardzo mocnej grupie z dwukrotnym mistrzem Chrzanowskiej Ligi Futsalu Megalo, z naszpikowaną graczami 3 ligowej Janiny ekipą Solidarność Janina oraz znaną z futsalu drużyną Solidex. Trzebinianie rozegrali fantastyczne zawody, wygrali swoją grupę i awansowali do finału.

Wyniki grupowe:
Manhattan Trzebinia - Megalo 2-1
Manhattan Trzebinia - Solidarność Janina 1-0
Manhattan Trzebinia - Solidex 0-4
W finale pokonali PSP Jaworzno 2-1 i tym samym zostali zwycięzcą turnieju.
To niesamowity wyczyn zespołu z 26 letnią tradycją, który 29 czerwca 2013 roku organizuje mocno obsadzony turniej Manhattan Cup na orliku w Gaju.

Skład zespołu Manhattan Trzebinia:
Proksa Krzysztof - Papiernik Janusz, Kowalski Andrzej, Świerczek Piotr, Stojewski Piotr
Jędrzejczyk Dariusz, Jędrzejczyk Szymon, Tryfanów Sebastian, Pląder Marcin, Mądry Jarosław,

Klimczak Tomasz
Kierownik drużyny:
Papiernik Michał

Manhattan znów najlepszy

Manhattan Trzebinia został zwycięzcą III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Chrzanowskiego, który z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja został rozegrany na terenie kompleksu sportowego "orlik" w Babicach.

W zawodach uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Manhattan znalazł się po losowaniu w bardzo mocnej grupie z dwukrotnym mistrzem Chrzanowskiej Ligi Futsalu – drużyną Megalo, z Solidarnością Janina, w której występują gracze III ligowej Janiny Libiąż oraz znaną z futsalu drużyną Solidexu.

W pierwszym meczu Manhattan Trzebinia pokonał Megalo 2:1,w drugim zwyciężył Solidarność Janina 1:0, a w trzecim uległ Solidexowi 0:4. Te wyniki dały naszej drużynie udział w finale, w którym ekipa Manhattanu pokonała PSP Jaworzno 2:1.

W turnieju w Babicach ekipa Manhattanu Trzebinia wystąpiła w składzie: Krzysztof Proksa, Janusz Papiernik, Andrzej Kowalski, Piotr Świerczek, Piotr Stojewski, Marcin Pląder, Dariusz Jędrzejczyk, Szymon Jędrzejczyk, Sebastian Tryfanow, Jarosław Mądry i Tomasz Klimczak. Kierownik drużyny: Michał Papiernik.

Warto dodać, że już 29 czerwca 2013 roku Manhattan Trzebinia organizuje mocno obsadzony turniej "Manhattan Cup" , który zostanie rozegrany na terenie kompleksu sportowego "orlik" w Trzebini – Gaju.