BYŁA SZANSA NA ZWYCIĘSTWO  II MIEJSCE W MANHATTAN CUP !!!
11 listopada tradycyjnie Manhattan Trzebinia wystąpił w XV Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów Manhattan Cup z okazji Święta Niepodległości .
Pierwszym przeciwnikiem była drużyna Jutrzenka Ostrężnica . Początkowo mecz wyrównany , jednak z każdą minutą zarysowała się przewaga trzebinian . Skutecznością popisał się Norbert Ciepichał kompletując hat- tricka . Jednego gola dokłada Piotr Szybalski i wynikiem 4 - 1 kończymy to spotkanie .
Drugim rywalem był ubiegłoroczny zwycięzca Husaria Libiąż . Popełniamy trzy szkolne błędy i szybko tracimy bramki . Odpowiadamy po składnych akcjach zdobywając dwa gole autorstwa Piotra Szybalskiego i Tomasza Warchoła . Na 5 minut przed końcem przy stanie 2 - 4 zaczynamy dominować i stwarzamy kilka sytuacji bramkowych . Jednak nie potrafimy z bliska umieścić piłki w bramce . Nieskuteczni są m . in Norbert Ciepichał , Piotr Stojewski i Tomasz Warchoł . Niestety ulegamy faworytom 2 - 4 grając naprawdę nieźle .
Trzeci mecz z Salos Jaworzno miał zdecydować o miejscach na podium. Gra jest bardzo wyrównana . Sytuacje z obu stron . To my jednak pierwsi otwieramy wynik po strzale Tomasza Warchoła . Szybka kontra z naszej strony po chwili pozwala na poprawę wyniku . Jarosław Pieprzyca strzela nie do obrony . Salos odpowiada . A kilka minut później dochodzi do kontrowersyjnej sytuacji . Piłka po strzale zawodnika z Jaworzna toczy się w kierunku naszej bramki . Jakub Wilk łapie ją w okolicach linii bramkowej . Sędzia nakazuje kontynuować grę , natomiast gracze Salosu sugerują że piłka przekroczyła linię bramkową . Sędzia podtrzymuje swoją decyzję . W drugiej części po błędzie Tomasz Warchoł zdobywa trzecią bramkę a jaworznianie natychmiast odpowiadają . Wygrywamy ten trudny mecz 3 - 2 i zajmujemy 2 miejsce .
Występ bardzo udany . Dobra gra całego zespołu . 2 miejsce to spory sukces . Eeech gdyby tak lepsza skuteczność w meczu z Husarią .....