KROPKA NAD I POSTAWIONA . III MIEJSCE W 4 TURNIEJU TLP !!!

18 czerwca Manhattan Trzebinia wystąpił w Czwartym Turnieju Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2022/2023 .
Do zawodów przystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie . Kontuzje przetrzebiły nasz zespół .
Po trzech turniejach zajmowaliśmy 3 miejsce z przewagą 3 punktów nad czwartym zespołem . Naszym celem było utrzymanie tej pozycji .
W pierwszym meczu z Grom Myślachowice gramy bardzo mądrze i ekonomicznie . Stwarzamy kilka sytuacji , lecz tylko jedną udaje nam się zamienić na gola . Strzelcem bramki po koronkowej akcji jest Tomasz Warchoł . Gramy bardzo skoncentrowani w obronie , a debiutujący w naszym zespole Michał Woźniak fantastycznie interweniuje . Wygrywamy skromnie 1 - 0 .
Drugi pojedynek z Polskok Chrzanów również gramy nieźle lecz nieskutecznie . Rywale zdobywają dwie bramki i przegrywamy 0 - 2 .
Trzeci mecz z Solidex Libiąż jest wyrównany tylko przez pierwsze minuty . Po tym czasie do głosu dochodzi Solidex i strzela nam trzy bramki . My odpowiadamy jednym golem autorstwa Piotra Szybalskiego . Kolejne stuprocentowe sytuację marnują Marcin Duda i Piotr Stojewski . Dostajemy kolejny cios i ulegamy 1 - 4 .
Czwarty rywal to Ekonom Trzebinia . Mecz o 3 miejsce w całym cyklu . Spokojny początek . Wyrównany mecz . Michał Woźniak ponownie popisuje się skutecznymi interwencjami . My stwarzamy swoje sytuacje i pierwsi zdobywamy gola . Marcin Duda daje nam prowadzenie . Jeszcze kilka razy zagrażamy młodym graczom Ekonoma , jednak bezskutecznie . W końcówce przeciwnicy strzelają bramkę i mecz kończy się remisem 1 - 1 .
Ostatni pojedynek z ekipą Polstyr musimy wygrać żeby zająć 3 miejsce w turnieju . Początek wydaje się na to wskazywać . Po faulu na Piotrze Szybalskim rzut karny na bramkę zamienia Piotr Stojewski . Kolejnego gola zdobywa Marcin Duda . I wtedy następuje przestój w naszej grze a może to już zmęczenie . Dajemy sobie strzelić dwie bramki . Kiedy wydaje się że zremisujemy plasowanym uderzeniem w długi róg Piotr Stojewski zdobywa zwycięskiego gola . Wygrywamy 3 - 2 .
Pomimo absencji kilku graczy potrafiliśmy wywalczyć 3 miejsce w ostatnim turnieju Ligi . Kropka nad i została postawiona .
W całej Lidze zajmujemy zaszczytne 3 miejsce .
Jarosław Mądry otrzymał wyróżnienie . Gratulujemy . Serdeczne podziękowania dla grających zawodników . Zostawili serce oraz siły na boisku . Dziękujemy również tym zawodnikom , którzy mimo kontuzji byli z razem z nami .
Manhattan - Grom 1 - 0
Bramka : Warchoł
Manhattan - Polskok 0 - 2
Manhattan - Solidex 1 - 4
Bramka : Szybalski
Manhattan - Ekonom 1 - 1
Bramka : Duda
Manhattan - Polstyr 3 - 2
Bramki : Stojewski 2 , Duda
Woźniak Michał , Proksa Krzysztof , Witoń Mirosław , Stojewski Piotr , Mądry Jarosław , Pieprzyca Jarosław , Grabiec Artur , Warchoł Tomasz , Szybalski Piotr , Duda Marcin , Jędrzejczyk Szymon , Papiernik Janusz .