ZASKAKUJĄCO DOBRY WYSTĘP . 2 MIEJSCE W 3 TURNIEJU TLP !!!

21 maja odbył się trzeci Turniej Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2022/2023 .
W pierwszym spotkaniu Manhattan rywalizował z liderem Solidexem Libiąż . Mecz w wykonaniu Manhattanu był prawie perfekcyjny gdyby udało się stuprocentowe sytuacje zamienić na bramki . Trzykrotnie obijamy poprzeczkę rywali ( Szymek , Pietia ) . Jakub Wilk w końcówce dwukrotnie ratuje drużynę przed utratą bramki . Remisujemy 0 - 0 .
Drugi mecz z Grom Myślachowice jest ponownie pod nasze dyktando . Nasza przewaga jest niepodważalna . Nie potrafimy jednak zamienić jej na bramki . W ostatniej akcji meczu Tomasz Warchoł zapewnia nam 3 punkty . Wygrywamy 1 - 0 .
Trzeci mecz z ekipą Polstyr wygrywamy walkowerem 3 - 0.
Czwarty mecz z drużyną Polskok Chrzanów rozgrywamy na podobnym poziomie jednak to rywale oddając dwa strzały na naszą bramkę jeden zamieniają na gola . My prowadzimy grę jednak nie potrafimy wyrównać . Ulegamy 0 - 1 .
W ostatnim meczu przeciwnikiem jest Ekonom Trzebinia . Przeważamy od początku . Zastanawiające jest to że mamy więcej sił niż nastolatkowie . Piękną bramkę po solowej akcji zdobywa Dariusz Jędrzejczyk . Kolejnego gola zdobywa w sytuacji sam na sam Tomasz Warchoł . A Szymon Jędrzejczyk po chwili podwyższa po klepce z Tomkiem Warchołem . Ekonom odpowiada po rzucie wolnym . Wygrywamy pewnie 3 - 1 .
Zajmujemy 2 miejsce w przedostatnim etapie TLP . W klasyfikacji po 3 turniejach awansujemy na III miejsce . Zaskakująco udany występ drużyny w rywalizacji z młodymi zespołami . Brawa należą się wszystkim graczom bez wyjątku .
Manhattan - Solidex 0-0
Manhattan - Grom 1-0
Bramka : Warchoł
Manhattan - Polstyr 3-0 v . o
Manhattan - Polskok 0-1
Manhattan - Ekonom 3-1
Bramki : Jędrzejczyk D , Warchoł , Jędrzejczyk Sz .
Wilk Jakub , Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Jędrzejczyk Dariusz , Szybalski Piotr , Jędrzejczyk Szymon , Mądry Jarosław , Pieprzyca Jarosław , Grabiec Artur , Warchoł Tomasz , Duda Marcin , Papiernik Janusz