ZABRAKŁO WYKOŃCZENIA . IV MIEJSCE W BABICACH !!!
25 sierpnia Manhattan Trzebinia uczestniczył w
VI Nocnym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów Biesiada i Piłka
pod Patronatem
Starosty Chrzanowskiego
Andrzeja Urygi .
W pierwszym meczu rywalem była ekipa Jutrzenka Ostrężnica . W pierwszej części spotkania radzimy sobie bardzo dobrze . Stwarzamy kilka groźnych sytuacji . Jedną z nich po rzucie rożnym na gola strzałem głową zamienia Piotr Szybalski . Po zdobyciu bramki skupiamy się na obronie wyniku i zostajemy skarceni golem wyrównującym po przypadkowym strzale rywali . Remisujemy 1 - 1 .
Drugi mecz z Hat - Trick Łączany to już nasza dominacja . Stwarzamy przynajmniej pięć stuprocentowych sytuacji jednak Tomek Warchoł i Piotrek Szybalski nie potrafią skierować piłki do bramki . Mecz kończy się remisem 0 - 0 .
W trzecim pojedynku z Salos Jaworzno musimy już zdobywać punkty jednak pierwsi go tracimy po rzucie wolnym . Ruszamy do odrabiania strat i to przynosi efekt bramkowy . Dariusz Jędrzejczyk pięknym strzałem wyrównuje . Mimo naszych dalszych wysiłków znów tylko remisujemy 1 - 1 .
Ostatni mecz z faworytem Husarią Libiąż jest najsłabszy w naszym wykonaniu . Po utracie 2 bramek uchodzi z nas powietrze i nie potrafimy zareagować . Tracimy kolejne bramki a nas stać tylko na gola honorowego autorstwa Piotra Szybalskiego . Przegrywamy wysoko 1 - 6 .
Zajmujemy ostatecznie 4 miejsce . Gdybyśmy zdobyli choć jedną zwycięzką bramkę z Hat - Trickiem zajęlibyśmy 2 miejsce . Ale to tylko gdybanie . Zabrakło nam wykończenia pod bramką rywali . Byliśmy w tym turnieju bezsilni w ataku . Dodatkowo Marek Nietrzebka zdobył nagrodę dla Najstarszego Zawodnika . Gratulujemy !!!
Manhattan - Jutrzenka 1 - 1
Bramka : Szybalski
Manhattan - Hat - Trick 0 - 0
Manhattan - Salos 1 - 1
Bramka : Jędrzejczyk
Manhattan - Husaria 1 - 6
Bramka : Szybalski
Wilk Jakub , Jędrzejczyk Dariusz , Mądry Jarosław , Duda Marcin , Szybalski Piotr , Grabiec Artur , Warchoł Tomasz , Nietrzebka Marek , Proksa Krzysztof , Papiernik Janusz .