BEZSILNI !!! IV MIEJSCE W I TURNIEJU TLP .
W pierwszym Turnieju Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2023/2024 Manhattan Trzebinia rozegrał 4 spotkania .
Pierwszy pojedynek z drużyną Polstyr przegrywamy bezapelacyjnie 0 - 4 będąc zdecydowanie słabsi od skutecznie grających rywali .
Drugi mecz z Grom Myślachowice gramy troszeczkę lepiej i pokonujemy rywali 2 - 0 po bramkach Piotra Szybalskiego i Jarosława Pieprzycy .
Trzeci mecz z Polskok Chrzanów przegrywamy tylko 0 - 3 . Od wyższej porażki ratuje nas Jakub Wilk broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach ( m.in broni rzut karny ) .
Ostatnie spotkanie z Solidex Libiąż jest meczem do jednej bramki . Ulegamy zdecydowanie 0 - 4 .
Zajmujemy ostatecznie 4 miejsce będąc tłem dla trzech czołowych drużyn . Byliśmy bezsilni i bardzo " zmęczeni ". Niestety trzeba się pogodzić z faktem że skład się nam kurczy i wieku się nie oszuka . Może w drugim turnieju gra będzie wyglądała lepiej .
Manhattan - Polstyr 0 - 4
Manhattan - Grom 2 - 0
Bramki : Szybalski , Pieprzyca
Manhattan - Polskok 0 - 3