BEZSILNOŚĆ . IV MIEJSCE W BABICACH !!!

Bezsilność !!! Tym jednym słowem można określić występ Manhattanu Trzebinia w
VII Nocnym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów Biesiada i Piłka pod Patronatem Starosty Chrzanowskiego Bartłomieja Gębali w Babicach .
Pierwszym rywalem był ubiegłoroczny zwycięzca turnieju zespół Husaria Libiąż . Mecz początkowo wyrównany , jednak po kilku minutach uwidoczniła się przewaga libiążan i to oni zdobywają dwie bramki . My stwarzamy sytuacje lecz gramy nieskutecznie . Husaria strzela na trzeciego gola . My odpowiadamy piękną bramką Tomasza Jachyma . W końcówce Szymon Jędrzejczyk marnuje sytuację sam na sam .
Ulegamy 1 - 3 .
Drugi mecz z Jutrzenką Ostrężnica jest wyrównany . To my prowadzimy grę a przeciwnik mądrze i skutecznie się broni . Gdy wydaje się że mecz zakończy się podziałem punktów fatalny błąd naszych obrońców i w ostatniej minucie tracimy gola .
Przegrywamy 0 - 1 .
Trzeci pojedynek z Solidexem Libiąż od początku jest pod naszą kontrolą . Jednak znów pierwsi tracimy gola . Po chwili do wyrównania doprowadza Jarosław Pieprzyca a Szymon Jędrzejczyk zdobywa zwycięską bramkę .
Wygrywamy 2 - 1 .
W ostatnim meczu z Salosem Jaworzno jesteśmy tłem dla świetnie dysponowanego w tym dniu rywala . Z naszej strony na uwagę zasługuje jedynie sprytny strzał z rzutu wolnego Szymona Jędrzejczyka dający nam honorowego gola .
Przegrywamy 1 - 6 .
Ostatecznie zajmujemy IV miejsce grajàc słabo i nieskutecznie . Warto zaznaczyć że był to pierwszy występ w tym roku w którym nie plasujemy się na podium .
Nagrodę dla Najstarszego zawodnika otrzymał Mirosław Witoń . Gratulujemy .
Wczorajszy turniej był ostatnim występem na boisku naszego wybitnego bramkarza Krzysztofa Proksy . Dziękujemy za wspaniałe i pełne sukcesów lata .
Manhattan - Husaria 1 - 3
Bramka : Jachym
Manhattan - Jutrzenka 0 - 1
Manhattan - Solidex 2 -1