ZADANIE WYKONANE . III MIEJSCE W TLP !!!

2 czerwca Manhattan Trzebinia wystąpił w finałowym Turnieju Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2023 / 2024 .
Pierwszy pojedynek z liderem
Solidexem Libiąż jest pojedynkiem wyrównanym . To my stwarzamy sytuacje . Między innymi Jarek Pieprzyca pudłuje , nie trafiając z metra głową do pustej bramki . Zaraz po wznowieniu ta sytuacja się zemściła i rywal po mocnym uderzeniu obejmuje prowadzenie . My nadal próbujemy jednak bez powodzenia . W końcówce tracimy drugiego gola i ulegamy 0 - 2 .
W drugim meczu z
Polskokiem Chrzanów to my obejmujemy prowadzenie po strzale Szymona Jędrzejczyka . I znów nie udaje nam się utrzymać wyniku . Po rzucie rożnym zawodnik Polskoku wyrównuje . Kiedy wydaje się że sędzia mecz zakończy Szymon Jędrzejczyk znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem . Niestety strzela obok . Remisujemy 1 - 1 .
Trzecim rywalem jest
Grom Myślachowice . W tym meczu jesteśmy zespołem lepszym i skuteczniejszym . Gramy mądrze i zdobywamy bramki . Strzelcami są Tomasz Witkowski i Piotr Stojewski . Wygrywamy 2 - 0 .
Ostatni mecz z drużyną
Polstyr miał zdecydować o 3 miejscu w końcowej klasyfikacji . Nam wystarczał remis . Niespodziewanie to my mamy kilka sytuacji bramkowych . Szymek nie trafia z dwóch metrów a następnie obija słupek . Fantastycznie w bramce spisuje się Jakub Wilk . Do końca meczu bramki nie padają . Remisujemy 0 - 0.
Zadaniem naszym w tym turnieju była obrona trzeciej pozycji , i to zostało wykonane . Ostatecznie w 4 turnieju zajmujemy 3 miejsce , A w całym sezonie również znaleźliśmy się na trzeciej pozycji . Dodatkowo nagrodę dla najlepszego bramkarza ligi otrzymał
Jakub Wilk . Gratulujemy .
Mimo osłabień zespół zaprezentował się bardzo dobrze .

Manhattan - Solidex 0 - 2
Manhattan - Polskok 1 - 1
Bramka : Jędrzejczyk
Manhattan - Grom 2 - 0