JESZCZE NIE TERAZ . II MIEJSCE W KATOWICACH !!!

27 kwietnia Manhattan Trzebinia uczestniczył w

Turnieju Old Boys o puchar Prezydenta Katowic .
Pierwsze spotkanie z
ADO MED Katowice rozpoczynamy doskonale . Piotr Stojewski zdobywa gola już w pierwszej akcji po klepce z Darkiem Jędrzejczykiem . Po chwili fantastyczą bramkę dokłada Tomek Witkowski strzelając piętą w okienko po zagraniu Michała Woźniaka . W dziesiątej minucie rywale zdobywają kontaktowego gola z rzutu rożnego . My mamy kilka szans jednak bez powodzenia . W ostatniej akcji meczu popełniamy serię błędów i remis staje się faktem . Remisujemy 2 - 2 .
Drugi mecz z ekipą
Tramwaje Śląskie zaczynamy źle i szybko dostajemy dwa strzały . Ruszamy do odrabiania strat . Udaje się nam to za sprawą Piotra Szybalskiego oraz Tomka Warchoła . Nadsl trwa nasz napór . Na dwie minuty przed końcem Piotr Stojewski wyprowadza nasz zespół na prowadzenie i nie oddajemy go do końca meczu . Wygrywamy 3 - 2 .
Trzeci pojedynek z faworytem turnieju
PKM Gliwice od początku jest wyrównany . My tworzymy sytuacje a rywale zdobywają dwie bramki po kontrach . Sytuację dwustuprocentową marnuje Norbert Ciepichał . Jeszcze dwa razy stajemy przed szansą na bramkę jednak bez skutku . Ulegamy 0 - 2 .
Czwarty mecz z drużyną
Fachman miał zdecydować o podium dla naszego zespołu . Gramy nerwowo i początkowo nieskutecznie . Pierwsi zdobywamy bramkę po strzale Tomka Witkowskiego i kolejnej asyście naszego bramkarza . Powracajàcy po kontuzji Szymon Jędrzejczyk zdobywa dwa gole po zagraniach Darka Jędrzejczyka . Mimo ataków rywali skutecznie bronimy jednobramkowego prowadzenia i wygrywamy 3 - 2 .
Ostatni pojedynek z
TLT Tychy gramy już bez presji i wysoko pokonujemy przeciwnika 7 - 1 . Łupem bramkowym podzielili się Piotr Szybalski 4 , Tomasz Witkowski 2 , Tomasz Warchoł 1 .
Zajmujemy 2 miejsce .
Marzenia o 50 wygranym turnieju w historii zespołu musimy odłożyć na później .
Michał Woźniak zdobywa nagrodę dla Najlepszego Bramkarza Turnieju . Gratulujemy .