PIERWSZY KROK ZROBIONY . II MIEJSCE W 3 TURNIEJU TLP !!!

12 maja Manhattan Trzebinia uczestniczył w Trzecim Turnieju Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2023/2024 .
Pierwszym rywalem był zespół
Polstyr bezpośrednio wyprzedzający nas w tabeli . Mecz od początku był zdominowany przez nasz zespół . Gramy składnie lecz nieskutecznie . Mimo tego zdobywamy bramki autorstwa Piotra Stojewskiego 2 oraz Tomasza Witkowskiego .Wygrywamy 3 - 0 . To najniższe z możliwych zwycięstwo bo sytuacji było mnóstwo .
Drugim przeciwnikiem był lider tabeli
Polskok Chrzanów . Mecz wyrównany , jednak to my mamy trzy sytuacje bramkowe . Niestety na przeszkodzie staje słupek i dwa razy bramkarz . Polskok jest bardzo skuteczny i zdobywa dwie bramki . My od tego momentu ruszamy do szturmu . Piotr Szybalski zdobywa kontaktowego gola . I kiedy wydaje się że przegramy , składna akcja w ostatnich sekundach daje nam wyrównanie . Strzelcem jest Piotr Stojewski .
Remisujemy
2 - 2 .
Trzeci mecz wygrywamy z
Grom Myślachowice walkowerem 3 - 0 .
Ostatni pojedynek z
Soldexem Libiąż początkowo jest wyrównany . Popełniamy jednak fatalny błąd i tracimy gola . Jakub Wilk nie pozwala rywalowi na podwyższenie prowadzenia . My mamy swoje sytuacje , niestety niewykorzystane . Piotr Stojewski jest faulowany w polu karnym . Gwizdek sędziego niestety milczy . W ostatniej minucie po kontrze tracimy drugą bramkę i przegrywamy 0 - 2 .
Poważnej kontuzji kolana doznał w tym meczu
Jarek Mądry . Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia .
Pierwszy krok do pudła został zrobiony . Teraz trzeba tylko to utrzymać .

Manhattan - Polstyr 3 - 0
Bramki : Stojewski 2 , Witkowski
Manhattan - Polskok 2 - 2
Bramki : Szybalski , Stojewski