O WŁOS OD ZWYCIĘSTWA . II MIEJSCE W PSZCZYNIE !!!

W Dniu Mężczyzny Manhattan Trzebinia wystąpił w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny .
W pierwszym spotkaniu rywalem był faworyzowany zespół Ełka Team Pszczyna . Mecz rozpoczynamy od kilku składnych akcji , lecz to rywale zdobywają pierwsi bramkę . Ruszamy do odrabiania strat jednak bez powodzenia . Po jednej z kontr tracimy drugiego gola . Wtedy cudownym strzałem popisuje się Jarosław Mądry zdobywając kontaktową bramkę . Po chwili po koronkowej akcji Piotr Szybalski wyrównuje . W końcówce debiutujący w zespole Tomasz Witkowski daje nam zwycięstwo po akcji z Piotrem Stojewskim . Wygrywamy 3 - 2 .
Drugi mecz z drużyną Szybkie Banany gramy bardzo skupieni na obronie bramki . Stuprocentowej akcji nie wykorzystuje Jarosław Mądry trafiając w spojenie słupka z poprzeczką . Tomasz Witkowski uderzeniem z wolnego minimalnie chybi . Remisujemy 0 - 0 .
Pojedynek półfinałowy z KS Czechowice gramy mądrze i prowadzimy grę . Doskonale wpasował się w zespół Tomasz Witkowski i zdobywa piękne dwie bramki . Trzeciego gola dokłada Jarosław Mądry mocnym strzałem z dystansu . W końcówce tracimy przypadkowego gola . Wygrywamy 3 - 1 i awansujemy do finału .
W meczu finałowym z grupowym rywalem Szybkie Banany jesteśmy od początku ostro faulowani . Rywal gra ostro i dużo biega . My po jednym z wypadów zdobywamy gola autorstwa Artura Grabca , który strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza rywali . Przez długi czas kontrolujemy spotkanie . W końcówce mimo super postawy Michała Woźniaka oraz bloku obronnego tracimy przypadkowego gola . A w kolejnej akcji drugiego . Staramy się doprowadzić do wyrównania , niestety bezskutecznie . Ulegamy 1 - 2 .
Byliśmy w finale przynajmniej wyrównanym przeciwnikiem . Niewiele brakło do zwycięstwa . Cały zespół zasłużył na pochwałę . Nagrodę dla Najlepszego Zawodnika otrzymał debiutujący w zespole Tomasz Witkowski . Gratulacje .
Zawodnicy nieobecni w dzisiejszych zawodach zostali decyzją Rady Drużyny przeniesieni do zespołu rezerw .
Eliminacje :
Manhattan - Ełka Team Pszczyna 3 - 2
Bramki : Mądry , Szybalski , Witkowski
Manhattan - Szybkie Banany 0 - 0
Półfinał :
Manhattan - KS Czechowice 3 - 1
Bramki : Witkowski 2 , Mądry
Finał :
Manhattan - Szybkie Banany 1 - 2
Bramka : Grabiec
Michał Woźniak , Piotr Stojewski , Piotr Szybalski , Jarosław Mądry , Tomasz Warchoł , Marcin Duda , Tomasz Witkowski , Artur Grabiec
Dariusz Jędrzejczyk , Szymon Jędrzejczyk , Janusz Papiernik