NIEOCZEKIWANE PODIUM . III MIEJSCE W TRZEBINIA WINTER CUP !!!

Manhattan Trzebinia po raz ósmy wystąpił w Turnieju Trzebinia Winter Cup z udziałem drużyn ligowych z gminy Trzebinia .
Pierwszym przeciwnikiem był faworyt Turnieju
MKS Trzebinia ( 4 liga ) . Mecz pod dyktando młodych graczy MKS . My tracimy bramki po ewidentnych błędach . Stwarzamy kilka sytuacji ale bez powodzenia . Honorowego gola w końcówce zdobywa Dariusz Jędrzejczyk . Przegrywamy 1 - 4 .
Drugi pojedynek z
Ruchem Młoszowa Ponad Wszystko ( A klasa ) już wracamy na dobre tory . Gramy pewnie i skutecznie . Piotr Stojewski zdobywa dwie piękne bramki a Ruch zaskakuje nas tylko jednym golem . Wygrywamy 2 - 1 grając bardzo mądrze i ekonomicznie .
Trzeci rywal to U
KS Błyskawica Myślachowice ( A klasa ) . Ponownie prowadzimy grę i jesteśmy pewni w defensywie . Zdobywamy bramki po koronkowych akcjach . Pierwszego zdobywa Artur Grabiec a drugiego strzałem w okienko Jarosław Mądry . Rywali stać tylko na gola kontaktowego . Ponownie wygrywamy 2 - 1 .
Czwarty mecz z
UKS Górnikiem Siersza ( A klasa ) zaczynamy niestety nieskoncentrowani i szybko tracimy dwie bramki . Oddajemy silne strzały z dystansu ale bez powodzenia . Górnik gra ostro i agresywnie co przynosi kolejne bramki . Stać nas jedynie na bramkę autorstwa Dariusza Jędrzejczyka . Ulegamy 1 - 4 .
Piąte spotkanie z
LKS Koroną Lgota ( B klasa ) musimy wygrać żeby znaleźć się na podium . Plan realizujemy w stu procentach . Pierwsi otwieramy wynik po pięknym strzale Jarosława Pieprzycy . Na kolejnego gola długo nie czekamy . Piotr Stojewski z wolnego pakuje piłkę do siatki . W końcówce inicjatywę przejmuje Korona lecz my skutecznie bronimy za sprawą między innymi znakomitych interwencji Jakuba Wilka . Wygrywamy po raz trzeci 2 - 1 .
Przed ostatnim meczem z
Promykiem Bolęcin ( B klasa ) już wiemy że podium jest nasze . Ambicja jednak nie pozwoliła nam na odpuszczenie meczu mimo dużego zmęczenia . Już w pierwszych kilku minutach mamy sytuacje stuprocentowe niestety niewykorzystane . Po jednej z kontr tracimy bramkę . I wtedy ruszamy do szturmu . Piotr Stojewski wyrównuje z rzutu karnego a Marcin Duda daje nam zwycięstwo soczystym uderzeniem . Wygrywamy 2 - 1 .

Zajmujemy trzecie miejsce mimo przetrzebionego składu kontuzjami i chorobami . Zagraliśmy mądrze i z niesamowitą ambicją pokonując młodsze o pokolenie zespoły ligowe . Niespodziewane podium doskonale rozpoczyna 37 sezon istnienia drużyny .

Manhattan - MKS 1- 4
Bramka : Jędrzejczyk D .
Manhattan - Ruch 2 - 1
Bramki : Stojewski 2