IV MIEJSCE W TRZEBINIA WINTER CUP !!!

Po raz piątyManhattan Trzebiniawystąpił wTrzebinia Winter Cup.
W zawodach uczestniczyły zespoły różnych szczebli rozgrywkowych z gminy Trzebinia .
Pierwszym rywalemRuch Młoszowa. Przystępujemy nieskoncentrowani i tracimy szybko bramkę . Wtedy zaczynamy grać na odpowiednim poziomie .Szlufikwyrównuje strzałem pod poprzeczkę a zwycięstwo daje namMądrypo indywidualnej akcji .
Wygrywamy2 - 1.
Drugi rywal toUKS Górnik Siersza.
Gramy mądrze przez 10 minut . Prowadzimygrę ale nie udaje nam się zdobyć bramki . Na minutę przed końcem Sierszanie zdobywają bramkę i po kilkunastu sekundach podwyższają na0 - 2. Takim wynikiem kończy się to spotkanie .
Trzeci mecz z faworytem turniejuMKS Trzebinia. Znów 10 minut gramy bezbłędnie . Mimo de nie zdobywamy ale i nie pozwalamy na stratę goli . Stwarzamy sytuację ale umiejętnie gracze rywala bronią . I znów na minutę przed końcem jeden błąd podcina nam skrzydła . Tracimy gola i podobnie jak w poprzednim meczu po kilkunastu sekundach kolejnego .

Ulegamy0 - 2.
Czwarty przeciwnik toPromyk Bolęcin. Od początku ciśniemy . Pierwszą bramkę zdobywaProksapo pięknym strzale z naszej połowy . Po chwili Promyk wyrównuje . Kolejną bramkę zdobywaStojewski. A następnąKlimczak. Bolęcinianie zdobywają w końcówce kontaktowego gola . Ale tym razem nie pozwalamy na wyrównanie .
Wygrywamy3 - 2.
Piąty mecz zUKS Dulowarozpoczynamy znakomicie po precyzyjnym strzaleStojewskiego.
Potem już kontrolujemy spotkanie i wygrywamy1 - 0.
Szósty mecz zBłyskawicą Myślachowicerozpoczynamy stuprocentową niewykorzystaną sytuacją . A po chwili dwa koszmarne błędy i tracimy bramki .Stojewskistrzela z karnego podyktowanego za faul naDarkuJędrzejczyku. Bijemy głową w mur . Stwarzamy sytuacje ale nic nie wchodzi . Rywale z kontr zdobywają 2 bramki i przegrywamy
1 - 4.
Siódmy rywal toSamorządowcy. Wygrywamy5 - 0.

Bramki zdobywaliD.Jędrzejczyk , SZ . Jędrzejczyk , Tryfanow , Grabiec , Papiernik
Ach gdyby nie te końcówki . Jesteśmy jednak zadowoleni z 4 miejsca . Pomimo braku kilku zawodników zagraliśmy dobry turniej .