KARNE W JEANSACH . II MIEJSCE W TRZEBINI !!!

7 grudnia Manhattan Trzebinia wystąpił w II Turnieju Halowej Piłki Noźnej Oldbojów pod Patronatem Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi .
W pierwszym spotkaniu rywalem był zespół Hattrick Łączany . Ekipa z Łączan w składzie 5 cio osobowym nie była w stanie sprostać mądrze grającym Trzebinianom .
Listę strzelców otworzył Stojewski . Kolejnego gola z wykopu zdobywa Proksa . Podwyższa Darek Jędrzejczyk a Szlufik ustala wynik .
Wygrywamy 4 - 0 .
Drugim rywalem Dan Cake i tu już lekkie problemy . Przegrywamy jednak zaraz wyrównujemy po golu Darka Jędrzejczyka . Kolejne gole zdobywają Stojewski , dwie Szymon Jędrzejczyk . Wygrywamy 4 - 2 .
Trzeci mecz to pojedynek z Sarmacją Będzin Oldboy .
Mecz bardzo wyrównany z małą ilością sytuacji bramkowych . Sarmacja zdobywa pierwsza bramkę i my stwarzamy kolejne sytuacje .
Wyrównuje Stojewski po karnym i remisujemy 1 -1 .
Czwarty rywal to RKS Oldboy Radomsko . Mecz pod naszą kontrolą od początku . Bramki zdobywają Stojewski , Proksa , Grabiec , Jędrzejczyk Szymon .
Wygrywamy 4 - 1 .
Ostatni mecz z Salos Jaworzno decydujący o podziale miejsc w turnieju gramy skoncentrowani . Salos wychodzi na prowadzenie my momentalnie wykonujemy po strzale Mądrego . Jednak po chwili tracimy gola i mimo prób nie udaje się nam zdobyć bramki .
Przegrywamy 1 - 2 .
Następnie zdarzyła się sytuacja niespotykana Manhattan i Sarmacja zdobyły po 10 punktów i bilans bramkowy identyczny 14 - 6 przy remisie w bezpośrednim pojedynku . Więc o 2 miejscu decydowały dodatkowe rzuty karne . Manhattan przebrany gdyż wcześniej zakończył mecze strzelał karne w jeansach i koszulkach .
Pewnymi egzekutorami byli Stojewski i Grabiec . Wygrywamy 2 - 1 . Pewnie w bramce broni Proksa .
Zajmujemy 2 miejsce .
Krzysiek Proksa zostaĺ wybrany najlepszym bramkarzem a Jarek Mądry otrzymał wyróżmienie .
Wyniki:

Manhattan - Hattrick 4 - 0
Bramki : Proksa , Stojewski , Jędrzejczyk D . , Szlufik
Manhattan - Dan Cake 4 - 2
Bramki : Jędrzejczyk Sz . 2 , Jędrzejczyk D . , Stojewski
Manhattan - Sarmacja Będzin Oldboy 1 - 1
Bramka :Stojewski
Manhattan - RKS Oldboy Radomsko 4 - 1
Bramki : Proksa , Stojewski , Grabiec , Jędrzejczyk Sz
Manhattan - Salos Jaworzno 1 - 2
Bramka : Mądry
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Jędrzejczyk Dariusz , Jędrzejczyk Szymon , Pląder Marcin , Nietrzebka Marek , Szybalski Piotr , Pieprzyca Jaroaław , Szlufik Miłosz , Grabiec Artur , Mądry Jarosĺaw ,Tryfanow Sebastian , Witoń Mirosław , Papiernik Janusz