NIEWIELE BRAKOWAŁO . REMIS W 5 KOLEJSCE TLP !!!

W upalne przedpołudnie Manhattan Trzebinia rozegrał spotkanie z ekipą Solidex Libiąż . W pierwszym spotkaniu Solidex okazał się lepszy w stosunku 6 - 5 . Przed spotkaniem nieobecni na uroczystości 35 lecia zawodnicy Tomasz Warchoł , Artur Grabiec i Mirosław Witoń otrzymali puchary , listy gratulacyjne i upominki . Tomasz Warchoł otrzymał tytuł Zasłużony dla Manhattan Trzebinia .
Sam mecz bardzo wyrównany . Jednak to Manhattan po składnej akcji Stojewskiego i Szymona Jędrzejczyka zdobywa gola . Po kilku minutach po błędzie w obronie Solidex wyrównuje . Zaraz potem Szymek w sytuacji sam na sam z pięciu metrów nie oddaje strzału i marnuje idealną szansę . Po pięknym uderzeniu Proksy cudem bramkarz rywali broni o mało nie niszcząc bramki . Do przerwy 1 - 1 .
Po zmianie stron mamy lekką przewagę i stwarzamy kilka sytuacji . Prowadzenie po zagraniu Warika daje nam Grabiec . Na 3 - 1 wyprowadza nas Dariusz Jędrzejczyk znakomicie finalizując indywidualną akcję . Bramkę kontaktową zdobywa Solidex po strzale bramkarza . My mamy trzy sytuacje stuprocentowe ( Duda ,Warchoł , Jędrzejczyk Sz . ) , niewykorzystane . Fenomenalnie ratuje nas Proksa broniąc dwa strzały z metra . W ostatniej akcji meczu gracze Solidexu jednak zdobywają gola i odbierają nam szanse na wygranie ligi . Pozostaje nam walka o najniższy stopień podium . Remisujemy 3 - 3 .
Remis w tym spotkaniu traktujemy jak porażkę gdyż mieliśmy więcej sytuacji do zdobycia gola . Solidex oparty na zawodnikach młodego pokolenia grających w klubach ligowych był w tym spotkaniu bardziej skuteczny .
Manhattan - Solidex 3 - 3 ( 1 - 1 )
Bramki : Jędrzejczyk Sz . Grabiec , Jędrzejczyk D .