ZA SŁABI . VI MIEJSCE W JAWORZNIE !!!

30 sierpniaManhattan Trzebiniauczestniczył w

Turnieju o Puchar Prezydenta Jaworzna

z okazji

Jubileuszu 20 lecia Salosu w Jaworznie.
W pierwszym grupowym meczu z
TS RSLG Katowicegramy słabo i popełniamy mnóstwo fauli . Pierwsi tracimy bramkę po rzucie wolnym . WyrównujeJędrzejczyk. Ale w końcówce za 5 faul zostajemy ukarani przedłużonym rzutem karnym , który rywale zamieniają na gola . Mimo 2 setek nie udaje nam się wyrównać . Przegrywamy1 - 2.
Drugi rywal to
Ciężkowianka Jaworzno. Zaczynamy dobrze . Po rzucie rożnymSzlufik. A po chwili tracimy 3 bramki po katastrofalnych błędach . Przegrywamy1 - 3i tracimy szanse na awans .
Trzeci mecz o tzw " honor " z ekipą Jago Pro gramy tak jakby bez sił . Błędy się mnożą . Rywal zdobywa 2 bramki i dopiero wtedy zaczynamy strzelać . Pierwszą bramkę zdobywa
Stojewskia kolejne 3Jędrzejczyk. Wygrywamy mecz 4 - 3 aSzymekzdobywa tytuł zawodnika meczu .
6 miejsce to nasz zaskakujący in minus występ . Byliśmy po prostu za słabi żeby w tym dniu coś więcej osiągnąć .
Mimo wszystko podziękowania dla zawodników za walkę .

Manhattan -TS RŚLG Katowice 1 - 2
Bramka :Jędrzejczyk
Manhattan -Ciężkowianka1 - 3
Bramka :Szlufik
Manhattan -JagoPro4 - 3
Bramki :Jędrzejczyk 3 , Stojewski
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Nietrzebka Marek , Mądry Jarosław , Tryfanow Sebastian , Pieprzyca Jarosław , Szybalski Piotr , Jędrzejczyk Szymon , Szlufik Miłosz , Warchoł Tomasz , Papiernik Janusz.