FALSTART W JAWORZNIE !!!

Rok 2023 rozpoczęliśmy startem w II Turnieju Pamięci Wenancjusza Plesa w Jaworznie .
W zawodach wystartowały 24 drużyny ( kategoria open ). Pierwszy etap to system pucharowy .12 par i przegrywający odpada . Zwycięzcy tworzyli 4 grupy po 3 zespoły .Manhattan w pierwszej rundzie pucharowej mierzył się z młodym zespołem SPL i Partnerzy wzmocnionym dwoma oświadczonymi zawodnikami ( m.in . Ryszard Czerwiec ) .
Przewaga w polu należała do naszych młodych rywali . My skupialiśmy się na skutecznej grze w obronie i próbach kontrataku . Fantastyczną dyspozycję wykazał debiutujący w Manhattanie Jakub Wilk . Bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach . Nasze nieliczne strzały nie znalazły drogi do bramki . Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym . O awansie do fazy grupowej decydowały rzuty karne wykonywane z połowy boiska do pustej bramki i piłka musiała wpaść w powietrzu .
Jarosław Pieprzyca i Artur Grabiec trafiają w słupek . Rywale 2 razy w poprzeczkę . Pierwszy gola zdobywa Dariusz Jędrzejczyk . Przeciwnicy również trafiają . Szymon Jędrzejczyk strzela celnie jednak zawodnicy SPL również . Piotr Szybalski , Jarosław Mądry oraz Marcin Duda nie trafiają . A Ryszard Czerwiec w 7 kolejce jest skuteczny i przegrywamy ten konkurs
2 - 3 .
Niestety nie udaje nam się awansować dalej i zajmujemy miejsca 13 - 24 .
W kolejnym turnieju postaramy się zagrać skuteczniej .
Manhattan - SPL i Partnerzy 0 - 0
karne 2 - 3
Bramki : Dariusz Jędrzejczyk , Szymon Jędrzejczyk
Wilk Jakub , Jędrzejczyk Dariusz , Mądry Jarosław , Jędrzejczyk Szymon , Pieprzyca Jarosław , Szybalski Piotr , Grabiec Artur , Duda Marcin ,Klimczak Tomasz , Papiernik Janusz .