VII Turnieju Trzebinia Winter Cup

z udziałem drużyn klubowych z gminy Trzebinia .
Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym .
Pierwszy mecz z ubiegłorocznym tryumfatorem
Błyskawicą Myślachowice . Gramy bardzo mądrze i skoncentrowani . Pierwsi zdobywamy bramkę po strzale Szymona Jędrzejczyka . Tworzymy mnóstwo okazji jednak bez powodzenia . Na pół minuty przed końcem rywale atomowym strzałem z rzutu wolnego wyrównują i remisujemy 1 - 1.
Drugi pojedynek z
Górnikiem Siersza jest wyrównany . My jednak jesteśmy skuteczni . Bramki zdobywają Artur Grabiec i Piotr Stojewski . Rywale mają swoje sytuacje ale w bramce króluje Jakub Wilk .Wygrywamy 2 - 0 .
Trzecim przeciwnikiem jest faworyt
MKS Trzebinia . Gramy z ogromnym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa .
MKS jest częściej przy piłce co jest zupełnie zrozumiałe . Kuba broni fantastycznie . Po naszym wypadzie Piotr Szybalski w ekwilibrystyczny sposób daje nam prowadzenie . A po chwili drugiego gola zdobywa pięknym strzałem Pieprzyca . Po niefortunnej interwencji sędzia dyktuje rzut karny dla MKS . Cudowną interwencją popisuje się Jakub Wilk i nadal ma czyste konto . Na 2 minuty przed końcem tracimy jednak gola . Ale bardzo skutecznie bronimy i sensacja staje się faktem .
Pokonujemy faworyta
2 - 1 .
Czwarty mecz z
Ruchem Młoszowa gramy już troszkę gorzej . Jesteśmy rozkojarzeni i popełniamy błędy . Mimo tego zdobywamy bramkę po strzale Darka Jędrzejczyka . Przeciwnicy natychmiast wyrównują . W ostatniej minucie po zagraniu z klepki Szymon Jędrzejczyk strzela i wygrywamy dosyć szczęśliwie 2 - 1.
Piąty pojedynek z
Promykiem Bolęcin gramy z pełną kontrolą . Stwarzamy mnóstwo sytuacji i nie dajemy się zaskoczyć . Dariusz Jędrzejczyk zdobywa gola fantastycznym uderzeniem . A na listę strzelców po składnych akcjach wpisują się Jarosław Pieprzyca , Szymon Jędrzejczyk i Piotr Szybalski . Wygrywamy 4 - 0 .
Ostatni rywal to
Korona Lgota . Musimy wygrać że zwyciężyć w całym turnieju . I tak się dzieje . Kontrolujemy wydarzenia na boisku . Jarosław Pieprzyca zdobywa 2 gole . A po błędzie rywale zdobywają gola kontaktowego . Dokładamy jeszcze dwa kolejne autorstwa Szymona Jędrzejczyka i Piotra Szybalskiego . Dzięki znakomitej postawie linii defensywnej wygrywamy 4 - 1 .
Wielki , historyczny sukces zespołu 5 zwycięstw i 1 remis z drużynami na codzień trenującymi i grającymi w rozgrywkach PZPN . 1 miejsce to sensacja . Rządzimy w Trzebini Dodatkowo
Jakub Wilk został najlepszym bramkarzem turnieju a Jarosław Pieprzyca najlepszym zawodnikiem . Gratulujemy . Cały zespól zasłużył na pochwały . Nie było słabych punktów .