II MIEJSCE W BABICACH !!!

Po dokładnie siedmiu miesiącach , 11 czerwca Manhattan Trzebinia wystąpił w

IV Nocnym Turnieju Oldbojów Biesiada i Piłka .

W pierwszym spotkaniu rywalem była ekipa Husaria Libiąż . Mecz wyrównany z lekką przewagą naszego zespołu .
Po kilku minutach jedną ze składnych akcji kończy mocnym strzałem
Pieprzyca . W końcówce pięknego gola zdobywa nasz bramkarz i wygrywamy 2- 0 .
Przed spotkaniem minutą ciszy uczciliśmy niedawno zmarłego naszego byłego zawodnika
Zbyszka Woszczynę .
Drugi mecz z faworytem
Salos Jaworzno gramy mądrze i ze wzmocnioną defensywą . Wyprowadzamy bardzo groźne kontrataki .
Jednak to
Salos zdobywa pierwszy gola . My wyrównujemy po strzale Szymka i mecz kończy się remisem 1-1 .
Trzeci pojedynek to mecz z
Limanovią Limanowa . Pierwsi zdobywamy gola po rzucie rożnym autorstwa Stojewskiego .
Limanovia jednak wyrównuje . Następnie mamy kilka sytuacji stuprocentowych jednak bramkarz rywali broni jak w transie . Gdy wydaje się że mecz zakończy się podziałem punktów Borowy cudownym strzałem z wolnego daje nam zwycięstwo 2-1 .
Czwarty mecz to potyczka z
Hat trick Łączany . Nasza dominacja nie podlega dyskusji . Wygrywamy 8-1 a bramki zdobywali Stojewski 2 , Jędrzejczyk Sz . 2 , Borowy 1 , Jędrzejczyk D . 1, Szybalski 1 , Pieprzyca 1 .
Byliśmy o włos o powtórzenia sukcesu z 2020 roku . O pozycji w turnieju zdecydowała różnica bramek na korzyść
Salosu ( 15 - 4) .My mieliśmy ( 13 - 3 ) .
Drugie miejsce po super grze jest jednak bardzo dobrym wynikiem .

Piotr Stojewski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju .
Wcześniej nagrody za sezon 2020 otrzymali

Szymon Jędrzejczyk Strzelec roku
Piotr Stpjewski Asystent roku
Tomasz Warchoł Najwyższa frekwencja

Podczas ceremonii wręczenia nagród Prezes Salos Jaworzno Marcin Sikorski podarował nam piękny Album o historii Salosu . Serdecznie dziękujemy .

Manhattan - Husaria 2 - 0
Bramki : Pieprzyca , Szlufik
Manhattan - Salos 1 - 1
Bramka : Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Limanovia 2 - 1
Bramki : Stojewski , Borowy
Manhattan - Hat - trick Łączany 8 - 1
Bramki : Stojewski 2 , Jędrzejczyk Sz . 2 , Borowy , Szybalski , Jędrzejczyk D . , Pieprzyca .
Stojewski Piotr , Pieprzyca Jarosław , Jędrzejczyk D . , Jędrzejczyk Sz . , Szybalski Piotr , Borowy Krzysztof , Szlufik Miłosz , Warchoł Tomasz , Papiernik Janusz