III MIEJSCE W MANHATTAN CUP !!!

XIII Turniej Piłki Nożnej Sześcioosobowej Manhattan Cup przeszedł do historii .
Pierwszy mecz z faworytem
Salos Jaworzno rozpoczynamy znakomicie Szymon Jędrzejczyk daje nam prowadzenie . Po chwili tracimy 2 bramki . Walczymy jednak do końca z wielką determinacją i w końcówce jedną z szans wykorzystuje Pieprzyca . Remisujemy 2 - 2
Drugi mecz z La Familia rozpoczynamy utratą gola . Wtedy rozpoczynamy szturm i tworzymy kilka sytuacji . Jednak znakomicie broni bramkarz rywali . Po chwili Stojewski wyrównuje . Zaraz po wznowieniu tracimy drugiego gola i mimo ambitnej postawy przegrywamy 1-2
Trzeci mecz z Salosem gramy bardzo pewnie i spokojnie. Po kontrze Salosu tracimy gola . I znowu pogoń mimo braku sił . Stojewski po indywidualnej akcji wyrównuje . Ponownie remisujemy 1- 1
Ostatni pojedynek z La Familia gramy już na dużym zmęczeniu . Długo utrzymuje się remis . Ponownie fantastycznie broni bramkarz La Familia . Tracimy szybko trzy gole a odpowiadamy tylko jednym autorstwa Szymka Jędrzejczyka .
Ulegamy
1- 3
Zabrakło nam sił . Zajmujemy 3 miejsce grając gołą szóstką ze zmiennikiem z drutem w brzuchu . Jednak gdybyśmy mieli 2 zawodników na zmianę ten turniej byłby nasz . Szkoda że mamy kilka kontuzji i niektórzy zawodnicy nie dotarli . Musimy przeanalizować skład i wzmocnić ekipę . Zawodnicy muszą się określić czy nadal chcą być w zespole .
Jarosław Pieprzyca został MVP turnieju . Gratulujemy .
Dziękujemy jeszcze raz Partnerom oraz Arbitrom zawodów .

Manhattan - Salos 2-2
Bramki : Pieprzyca , Jędrzejczyk
Manhattan - La Familia 1-2
Bramka : Stojewski
Manhattan -Salos 1-1
Bramka : Stojewski
Manhattan - La Familia 1-3
Bramka : Jędrzejczyk
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Mądry Jarosław , Szybalski Piotr , Jędrzejczyk Szymon , Szybalski Piotr , Papiernik Janusz .
Kadra trenerska :
Szlufik Miłosz ,Warchoł Tomasz , Grabiec Artur