KLĄTWA KATOWIC . II MIEJSCE W KOSTUCHNEJ !!!

Manhattan Trzebinia po raz pierwszy wystąpił w turnieju na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kostuchnej .
Pierwszym rywalem była ekipa Tramwaje Śląskie . Wyszliśmy niedostatecznie rozgrzani I już na początku tracimy gola . Natychmiast odpowiadamy bramką Szymona Jędrzejczyka . Po kilku doskonałych akcjach Szymek dokłada jeszcze dwie bramki i mimo jeszcze kilku szans wynik zostaje niezmieniony . Wygrywamy 3 - 1 .
Drugi przeciwnik to drużyna Orzeł Katowice . Młody , wybiegany zespół sprawia nam sporo kłopotu . Mecz jednak jest pod nasze dyktando . Gramy składnie lecz nieskutecznie . Szymek zdobywa kolejne swoje dwie bramki a Stojewski na spokoju dokłada jedną . Rywale ambitnie dążyli do remisu lecz zabrakło im czasu . Wygrywamy 3 - 2 .
Trzecim zespołem na naszej drodze był faworyt imprezy PKM Katowice . Drużyna z Katowic pewnie i wysoko gromiła poprzednich rywali . W naszym meczu było inaczej .Gramy bardzo mądrze nie pozwalamy na wiele . Defensywa dyrygowana przez D . Jędrzejczyka spisuje się bez zarzutu . Pietia strzela gola po zagraniu Pieprzycy , jednak za moment przeciwnicy wyrównują . Po kilku minutach Szymek znów daje nam prowadzenie i ponownie nie udaje się go utrzymać . Kiedy przy remisie wychodzimy z kontrą 3 na 1 sędzia przerywa nam akcję gwiżdżąc faul i odbiera nam szansę na zwycięstwo .
Gramy w przewadze przez 2 minuty i mamy dwie setki . Nie zamieniamy ich na bramki . Remisujemy 2 - 2 .
Ostatni pojedynek z drużyną Kosta Katowice musimy wygrać i to jeszcze wysoko żeby liczyć się w walce o pierwsze miejsce . Zdobywamy szybko 3 bramki autorstwa Szymka i wtedy wdziera się rozluźnienie . Kosta strzela 2 gole i robi się nerwowo . Sytuację uspokaja Warchoł ładną podcinką po zagraniu Dudy . Zwyciężamy 4 - 2 .
Przy równym bilansie punktowym o zwycięstwie w turnieju zdecydował lepszy bilans bramkowy .
Zajmujemy 2 miejsce grając dobrą piłkę . Klątwa Katowic jednak działa . Jarek nie może trafić do bramki w tym mieście .
Szymon Jędrzejczyk zdobywa tytuł Króla Strzelców ( 9 goli )
Manhattan - Tramwaje 3 - 1
Bramki : Sz . Jędrzejczyk 3
Manhattan - Orzeł 3 - 2