WYGRANA . DRUGA KOLEJKA TLP !!!
W drugiej kolejce Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej Manhattan Trzebinia rywalizował z ekipą Polskok Chrzanów .
Tradycyjnie już mamy braki kadrowe .W drugiej minucie błąd popełnia Proksa i tracimy gola . Gramy spokojnie i zdobywamy przewagę . Stwarzamy mnóstwo sytuacji lecz bramkarz rywali jest na posterunku . W 15 minucie Stojewski wykańcza składną akcję i daje nam wyrównanie . Po chwili Pieprzyca nie trafia w sytuacji sam na sam . Z powodu kontuzji Duda opuszcza boisko i nie mamy zmienników . Na kilka minut przed końcem połowy Szymek mocnym uderzeniem zdobywa gola i na przerwę schodzimy prowadząc 2 - 1 .
Po zmianie stron Polskok rusza do odrabiania strat . My gramy bardzo mądrze w obronie . Pietia po kontrze zdobywa trzeciego gola . A jeden z zawodników rywala opuszcza boisko z karą 3 minutową . Gramy nawet z przewagą 2 zawodników przez 20 sekund jednak nie potrafimy tego wykorzystać . Na 10 minut do końca wzmacnia nasz skład Nietrzebka i momentalnie ma sytuację bramkową . Po chwili Darek Jędrzejczyk po indywidualnej akcji zdobywa czwartą bramkę . I mimo prób rywali wynik się nie zmienia .
Wygrywamy 4 -1 z młodym i faworyzowanym zespołem . Rozpoczynamy pościg za liderem tabeli .
Manhattan - Polskok 4 -1