NARESZCIE . I MIEJSCE W BABICACH !!!

NARESZCIE . I  MIEJSCE W BABICACH !!!

Z okazji Święta Niepodległości w Babicach odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów .
Pierwszym rywalem Manhattanu był faworyzowany zespół Salos Jaworzno . Tradycyjnie mecze z tym zespołem są zacięte i ostre . Pierwsi tracimy bramkę i musimy odrabiać . Udaje się to po precyzyjnym uderzeniu Szybalskiego . Po zmianie stron znów tracimy gola i ponownie odpowiadamy po główce Pieprzycy . Trzecią bramkę zdobywa Szymon Jędrzejczyk i musimy tylko wytrzymać falowe ataki rywali . Niestety tracimy gola i mecz remisujemy 3 - 3 .
Kolejnym przeciwnikiem była Limanowia Limanowa . Mecz bardzo wyrównany . Od początku inicjatywa należała do nas . Pierwsi strzelamy gola po strzale Darka Jędrzejczyka . Podwyższa Grabiec strzałem z dużego palca . Limanowia rusza do szturmu i zdobywa bramkę . Ma swoje sytuacje . Jednak Szymek zdobywa kolejnego gola i wygrywamy 3 - 1 .
Trzecim zespołem z którym rywalizowaliśmy była Kosta Katowice .
Mecz bez historii ze zdecydowaną naszą przewagą . Wygrywamy pewnie 7 - 2 po golach Stojewskiego 2 , Mądrego , Szybalskiego , Pieprzycy , Sz . Jędrzejczyka , Borowego .
Dziękujemy za organizację imprezy Bartoszowi Paprotowi ( viceprezes PKS Arka Babice )
Nareszcie stanęliśmy na najwyższym stopniu podium . To kolejny sukces w trudnej sytuacji po katastrofalnej porażce w TLP . Dariusz Jędrzejczyk zdobył 100 bramkę dla Manhattanu i został uhonorowany nagrodą .
Szymon Jędrzejczyk został najlepszym zawodnikiem turnieju .
Manhattan - Salos Jaworzno 3 - 3
Bramki : Szybalski , Pieprzyca , Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Limanowia Limanowa 3 - 1
Bramki : Grabiec , Jędrzejczyk D . , Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Kosta Katowice 7 - 2
Bramki : Stojewski 2 , Mądry , Szybalski , Pieprzyca , Borowy , Jędrzejczyk Sz .
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Szybalski Piotr , Mądry Jarosław , Grabiec Artur , Pieprzyca Jarosław , Warchoł Tomasz , Klimczak Tomasz , Jędrzejczyk Dariusz , Borowy Krzysztof , Jędrzejczyk Szymon, Papiernik Janusz
Wyniki i nagrody :
Kosta - Limanowia 2 - 7
Salos - Manhattan 3 - 3
Kosta - Salos 0 - 1
Limanowia - Manhattan 1 - 3
Kosta - Manhattan 2 - 7
Salos - Limanowia 2 - 2
Puchar Fair Play -
Kosta Katowice
Najstarszy Zawodnik -
Dariusz Żak ( Limanowia )