ZMĘCZENI . WYGRANA W CZWARTEJ KOLEJCE TLP !!!
Na zakończenie sezonu w czwartej kolejce Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej Manhattan Trzebinia rozegrał spotkanie z ekipą Dan Cake Chrzanów .
W naszym zespole mnóstwo urazów i kontuzji mięśniowych .
Gramy bardzo niedokładnie i bez pomysłu . Rywale jednak nie potrafią wykorzystać naszej niedyspozycji . W 17 minucie Warchoł daje nam prowadzenie po dograniu Szymka . Po chwili Szymek marnuje setkę . A Chrzanowianie po jedynym strzale w tej połowie wyrównują .
Do przerwy 1 - 1 .
Po zmianie stron dalej gramy bez wyrazu . Bramkę zdobywamy w nieoczekiwanym momencie po silnym strzale Pieprzycy . Wydaje się że nie możemy już stracić gola a jednak . Po błędzie w obronie remis staje się faktem .
Mecz staje się brutalny z obu stron . Szymek po ostrym wejściu dostaje czerwoną kartkę i przez kilka minut gramy w osłabieniu . Bronimy dobrze a jedną z kontr zamieniamy na bramkę . Autorem gola jest ponownie Warchoł .
Wygrywamy ten trudny pojedynek 3 - 2 i po pierwszej rundzie jesteśmy na 3 miejscu z szansami na awans . Dobrze że sezon się skończył bo jest w zespole tylko kilku graczy bez urazu .
Manhattan - Dan Cake 3- 2 ( 1 - 1 )
Bramki : Warchoł 2 , Pieprzyca
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Jędrzejczyk Dariusz , Pieprzyca Jarosław , Mądry Jarosław , Klimczak Tomasz , Borowy Krzysztof , Warchoł Tomasz , Jędrzejczyk Szymon , Szybalski Piotr , Papiernik Janusz .