NIESKUTECZNI . II MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR PREZYDENTA KATOWIC !!!

22 kwietnia Manhattan Trzebinia wystąpił w

Turnieju o Puchar Prezydenta Katowic .
W pierwszym spotkaniu rywalem była ekipa Kosta Katowice . My prowadzimy grę i stwarzamy mnóstwo sytuacji . Jedną z nich pięknym strzałem wykorzystuje Dariusz Jędrzejczyk . Po kilku minutach po jednym z nielicznych błędów tracimy gola . Mamy znów kilka sytuacji ale gramy nieskutecznie . Wynik do końca nie ulega zmianie . Remisujemy 1 - 1 .
Drugi mecz z PKM Katowice jest już w naszym wykonaniu prawie doskonały . Rywale nie istnieją . My strzelamy 9 bramek a jednak wynik końcowy 8 - 1 bo jeden z goli jest samobójczy . Łupem bramkowym podzielili się Piotr Szybalski 4 , Szymon Jędrzejczyk 2 , Piotr Stojewski oraz Jarosław Pieprzyca ( 100 bramka w barwach Manhattanu ) .
Trzeci mecz z faworytem Ado Med Świętochłowice początkowo jest wyrównany . Następnie my już dominujemy i znów brak skuteczności z naszej strony . Mimo sytuacji stuprocentowych remisujemy 0 - 0 .
Czwarty mecz z PK Gliwice musimy wygrać . Po cudownym zagraniu Jarosława Pieprzycy bramkę z woleja zdobywa Szymon Jędrzejczyk . Kontrolujemy już mecz do końca . Jakub Wilk broni jeszcze dwa atomowe uderzenia i wygrywamy 1 - 0 .
Zajmujemy 2 miejsce grając nieskutecznie zwłaszcza w pierwszym spotkaniu . To kolejny sukces naszej drużyny .
Manhattan - Kosta Katowice 1 -1
Bramka : Jędrzejczyk D .
Manhattan - PKM Katowice 8 - 1
Bramki : Szybalski 4 , Jędrzejczyk Sz . 2 , Stojewski , Pieprzyca
Manhattan - Ado Med Świętochłowice 0 - 0
Manhattan - PK Gliwice 1 - 0
Bramka : Jędrzejczyk Sz .
Wilk Jakub , Stojewski Piotr , Jędrzejczyk Dariusz , Szybalski Piotr , Jędrzejczyk Szymon ,Pieprzyca Jarosław , Duda Marcin , Warchoł Tomasz , Grabiec Artur , Papiernik Janusz .