CEL OSIĄGNIĘTY !!! 3 MIEJSCE W PSZCZYNIE ..

12 marca Manhattan Trzebinia wystąpił w

Turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny .

W pierwszym spotkaniu rywalem była drużyna Oldboje Czechowice . Mecz rozegrany przez nas perfekcyjnie . Wręcz bezbłędnie i skutecznie zarówno w obronie jak i w ataku . Pierwszego gola zdobywa Piotr Szybalski . My cofamy się i gramy z kontry . Znakomicie broni Jakub Wilk .Szymon Jędrzejczyk zdobywa w końcówce drugiego gola i wygrywamy 2 - 0 .

Drugi pojedynek z Team Piasek wydaje się być łatwiejszy . Nic z tych rzeczy . Popełniamy fatalne błędy i szybko tracimy trzy bramki . Przed utratą kolejnej ratuje nas Piotr Stojewski wybijając głową z opuszczonej przez naszego golkipera bramki . Aby awansować musimy zdobyć choć jednego gola . Mamy mnóstwo sytuacji ale gramy bardzo nieskutecznie . Na dwie minuty przed końcem Tomek Warchoł strzela po składnej akcji dając nam nadzieję na awans . Do końca wynik nie ulega zmianie . Przegrywamy 1 - 3 i z drugiego miejsca awansujemy do półfinału .

W spotkaniu półfinałowym z Ełka Team do dziesiątej minuty utrzymuje się rezultat bezbramkowy . Po stracie piłki pod naszą bramką tracimy gola i natychmiast ruszamy do odrabiania strat . Robimy to jednak bezskutecznie a Ełka z kontry zdobywa jeszcze dwie bramki . Ulegamy 0 - 3 .

Mecz o 3 miejsce to rewanż za przegrany pojedynek grupowy z Team Piasek . Jesteśmy w tym spotkaniu poza zasięgiem rywali . Pewnie i wysoko wygrywamy 4 - 0 po bramkach Piotra Szybalskiego 2 , Tomasza Warchoła oraz Szymona Jędrzejczyka .

Zajmujemy 3 miejsce i obiektywnie jest to najlepsze miejsce jakie było do zdobycia przez nas w tym dniu . To kolejny sukces w naszej historii .