NIESTETY PORAŻKA . TRZECIE MIIEJSCE W TLP SEZON 2021-2022 !!!
Do spotkania z aktualnym liderem drużyną Polskok Chrzanów podchodziliśmy z dużymi nadziejami . Zwycięstwo dawało nam 1 miejsce , remis 2 a porażka 3 miejsce .
Rozpoczynamy mecz skoncentrowani i o dziwo to my prowadzimy grę . Oddajemy kilka strzałów jednak niecelnych . W 8 minucie po nieporozumieniu tracimy bramkę . Do wyrównania po chwili doprowadza Tomek Warchoł plasowanym uderzeniem . My nadal jesteśmy w natarciu a rywale ograniczają się do kontrataków . Darek Jędrzejczyk ratując piłkę przed stratą zagrywa w kierunku naszej bramki i niestety piłka do niej wpada . I znów wyrównujemy po atomowym uderzeniu Artura Grabca . Nadal mamy przewagę i kilka sytuacji jednak bez powodzenia . Do przerwy 2 - 2 .
Po zmianie stron wciąż mądra gra i to u rywali widać zmęczenie mimo większej ławki i 20 letniej różnicy wieku . Po rozegraniu z klepki w sytuacji sam na sam znajduje się Darek Jędrzejczyk i niestety bramkarz broni silny strzał . Mecz się zaostrza i faule pojawiają się z obu stron . Na siedem minut przed końcem zawodnik Polskoku przeprowadza solową akcję . Ogrywa naszych obrońców i pakuje piłkę do siatki . My próbujemy jeszcze ale bez powodzenia . Polskok ma jeszcze 2 sytuacje z kontry ale Krzysiek Proksa jest na posterunku . Przegrywamy 3 - 2 i zajmujemy 3 miejsce . Mecz był wyrównany ale rywal był skuteczniejszy . Gratulujemy zwycięzcom jednak zachowanie młodych zawodników Polskoku jest niedopuszczalne w duchu Fair Play ( nie oddanie piłki po naszym celowym wybiciu piłki z uwagi na kontuzję bramkarza to skandal) . No cóż .
Po meczu otrzymaliśmy dyplomik od Burmistrza Trzebini okazji Jubileuszu 35 lecia .
Manhattan - Polskok 2 - 3 ( 2 - 2 )
Bramki : Warchoł . Grabiec