ZNOWU WYGRANI , I MIEJSCE W PSZCZYNIE !!!
W potwornie trudnych warunkach Manhattan Trzebinia wystąpił w Turnieju Oldbojów o Puchar Starosty Pszczyńskiego .
W pierwszym spotkaniu rywalem był tryumfator z ubiegłego roku zespół Alma Miedźna . Zaczynamy mecz zdecydowanie lecz nieskutecznie . Sytuacje sam na sam marnują Szymek i Pietia . Po chwili również Pieprzyca nie trafia z głowy . Rywale jednak zdobywają pierwsi gola po jedynym celnym strzale . My znów przeważamy lecz bez sukcesu . Alma drugi raz strzela i znów celnie . W końcówce Szymon Jędrzejczyk zmniejsza rozmiary porażki . Przegrywamy 1 - 2 .
Drugie spotkanie z Oldbojami Czechowic i tu już nasza dominacja . Zwycięstwo nie podlegające dyskusji okraszone pięknymi golami autorstwa Sz . Jędrzejczyka , Pieprzycy , Mądrego i Szybalskiego . Wygrywamy 4 - 1 .
Trzeci pojedynek z Ełka Team jest bardzo wyrównany . Sytuacje z obu stron lecz bez efektu . Kiedy wydaje się że bezbramkowy wynik dotrwa do końca po przypadkowym odbiciu Duda strzela samobójczego gola . My natychmiast odpowiadamy . Szymon Jędrzejczyk mocnym strzałem wyrównuje . Remisujemy 1 - 1 .
Czwarty rywal to Ośrodek nad Dokawą ( faworyt turnieju ) . Mamy inicjatywę i skutecznie bronimy . Pierwszego gola zdobywa Szymek a drugiego Duda . Mamy jeszcze kilka okazji a w obronie jesteśmy bezbłędni . Wygrywamy 2 - 0 .
Piąty pojedynek z Relax Posir Pszczyna musimy wygrać żeby wygrać zawody . Spokojnie kontrolujemy mecz i punktujemy rywala . Bramki zdobywamy po przemyślanych akcjach . Na listę strzelców wpisali się Pieprzyca , Jędrzejczyk D . , Szybalski .
Wygrywamy 3 - 0 .
Zajmujemy 1 miejsce w mocno obsadzonym turnieju . To już staje się nudne . W bardzo trudnych warunkach po pierwszej porażce potrafiliśmy się podnieść . Szymon Jędrzejczyk został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju . Gratulujemy !!! Podczas imprezy i po 45 urodziny świętował Piotr Szybalski . Najlepsze życzenia .
Manhattan - Alma 1 - 2
Bramka : Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Czechowice 4 - 1
Bramki : Mądry , Szybalski , Pieprzyca , Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Ełka Team 1 - 1
Bramka : Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Ośrodek nad Dokawą 2 - 0
Bramki : Duda , Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Relax 3 - 0
Bramki : Jędrzejczyk D , Szybalski , Pieprzyca .
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Szybalski Piotr , Grabiec Artur , Jędrzejczyk Dariusz , Pieprzyca Jarosław , Mądry Jarosław , Jędrzejczyk Szymon , Mądry Jarosław , Warchoł Tomasz , Duda Marcin , Papiernik Janusz .