NIEWYKORZYSTANA SZANSA !!! 3 MIEJSCE W II TURNIEJU TLP .

6 listopada odbył się II Turniej Trzebińskiej Ligi Piłkarskiej sezonu 2022/2023 .
W pierwszym spotkaniu z liderem Solidexem Libiąż gramy nieskutecznie i bezlitośnie jesteśmy kontrowani . Przegrywamy 1 - 4 . Jedynego gola zdobywa Szymon Jędrzejczyk .
Drugi mecz z Grom Myślachowice gramy bardzo dobrze i bezproblemowo pokonujemy rywali 2 - 0 po golach Szymona Jędrzejczyka i Dariusza Jędrzejczyka .
Trzecim rywalem jest Polstyr . Mecz pod naszą kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty . Niestety skuteczność pozostawia wiele do życzenia . Bramki zdobywają Szymon Jędrzejczyk , Tomasz Warchoł i Piotr Szybalski . Wygrywamy 3 - 0.
Czwarty pojedynek z Polskok Chrzanów jest bardzo wyrównany . Drużyny mają po jednej sytuacji . Szymek marnuje sytuację sam na sam a Janusz Biały znakomicie broni strzał rywali . Remisujemy 0-0 .
Ostatni pojedynek z Ekonom Trzebinia jest podobnie jak poprzedni bardzo wyrównany . My jednak pierwsi zdobywamy gola po strzale Szymona Jędrzejczyka . Nie potrafimy jednak utrzymać prowadzenia i po jednej z kontr tracimy bramkę . My prowadzimy grę jednak nadziewamy się na kontry młodych zawodników z Ekonomika . Janusz Biały broni w nieprawdopodobnych sytuacjach . A my niewykorzystujemy szansy na awans w tabeli po dwóch turniejach . Remisujemy 1 - 1 .
Zajmujemy w tym turnieju 3 miejsce . W klasyfikacji po dwóch turniejach jesteśmy nadal na miejscu czwartym ze stratą 1 punktu do podium . Kolejny turniej na wiosnę . Tam już musimy wygrywać mecze by znaleźć się na podium .
Manhattan - Solidex 1 - 4
Bramka : Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Grom 2 - 0
Bramki : Jędrzejczyk D . , Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Polstyr 3 - 0
Bramki : Jędrzejczyk Sz ., Warchoł Tomasz , Szybalski Piotr
Manhattan - Polskok 0 - 0
Manhattan - Ekonomik 1 - 1
Bramka : Jędrzejczyk Sz .
Biały Janusz , Stojewski Piotr , Jędrzejczyk Dariusz , Szybalski Piotr , Mądry Jarosław , Duda Marcin , Pieprzyca Jarosław , Warchoł Tomasz , Jędrzejczyk Szymon , Papiernik Janusz