NIE DO KOŃCA SKONCENTROWANI !!! IV MIEJSCE W I TURNIEJU TLP .

W sezonie 2022 / 2023 Trzebińska Liga Piłkarska jest rozgrywana systemem turniejowym . Manhattan Trzebinia wystąpił w pierwszym turnieju z cyklu czterech .
W pierwszym spotkaniu rywalem był zespół
Polskok Chrzanów . Mecz pod nasze dyktando . Stwarzamy sytuacje ( 2 razy Jarek Pieprzyca sam na sam ) lecz nie potrafimy ich wykorzystać . Tracimy dwie bramki po kontrach i nieszczęśliwych zagraniach . My odpowiadamy tylko bramką Piotra Szybalskiego . Przegrywamy 1 - 2 .
Drugie spotkanie z
Solidexem Chełmek jest wyrównane . Tradycyjnie już pierwsi tracimy gola po katastrofalnym błędzie . Ruszamy do odrabiania lecz bez skutku . Po kontrze rywale zdobywają drugą bramkę i ulegamy 0 -2 .
Trzeci mecz z
Grom Myślachowice i znów pierwsi dajemy się zaskoczyć .
Jednak już jesteśmy bardziej skuteczni . Bramki zdobywają
Szymon Jędrzejczyk 2 oraz Piotr Szybalski . Wygrywamy 3 - 1 .
Czwarty rywal to
Polstyr . Mecz bez historii . Dominacja przez całe spotkanie i pewne zwycięstwo 8 - 1.
Bramki zdobyli
Szymon Jędrzejczyk 3 , Piotr Szybalski 2 , Dariusz Jędrzejczyk , Jarosław Pieprzyca , Marcin Duda .
Piąty pojedynek z
Ekonomikiem Trzebinia zaczynamy tradycyjnie od straty bramki i znów musimy odrabiać . Mamy swoje sytuacje lecz tracimy drugiego gola .Kontaktową bramkę zdobywa Piotr Szybalski . Po chwili jednak Ekonomik zdobywa trzeciego gola .My obijamy słupki bramki rywala . Po ostrym wejściu w Piotrka Szybalskiego mamy rzut karny , który pewnie wykorzystuje Jarek Pieprzyca . Na wyrównanie niestety brakuje nam czasu . Ulegamy 2 - 3 .
Zajmujemy 4 miejsce w pierwszym turnieju . To dopiero 1/4 całego cyklu .
Musimy być bardziej skoncentrowani w początkowym etapie meczu by nie musieć gonić wyniku . Tylko jeden mecz zaczynaliśmy od naszego prowadzenia .
Teraz musi być tylko lepiej .
Bardzo dobrze spisał się debiutujący oficjalnie w zespole
Janusz Biały .

Manhattan - Polskok 1 - 2
Bramka : Szybalski
Manhattan - Solidex 0 - 2
Manhattan -
Grom 3 - 1
Bramki : Jędrzejczyk Sz . 2 , Szybalski
Manhattan - Polstyr 8 - 1
Bramki : Jędrzejczyk Sz . 3 , Szybalski 2 , Jędrzejczyk D . , Pieprzyca , Duda
Manhattan - Ekonomik 2 - 3
Bramki : Szybalski , Pieprzyca
Biały Janusz , Jędrzejczyk Dariusz , Pieprzyca Jarosław , Mądry Jarosław , Jędrzejczyk Szymon , Szybalski Piotr , Duda Marcin , Grabiec Artur , Papiernik Janusz .