PRAWIE MAJLEPSI . II MIEJSCE W KATOWICACH !!!

Manhattan Trzebinia po dwóch miesiącach przerwy wystąpił w turnieju o puchar Prezydenta Katowic .
Pierwszym rywalem była ekipa
Amsterdam Duet Team Katowice .
Tracimy bramkę po dwóch minutach gry . Jednak to my prowadzimy grę i wyrównujemy po strzale
Pieprzycy . W końcówce Szymon Jędrzejczyk zdobywa bramkę a w ostatnich sekundach Proksa ratuje nam wynik fantastyczną paradą . Wygrywamy 2 - 1 .
Drugim rywalem jest
Ad Med Świętochłowice . Mecz bez historii . Dominujemy od pierwszej do ostatniej minuty . Bramki zdobywają Pieprzyca , Nietrzebka , Mądry , Duda , Grabiec . Wynik mógł być wyższy ale kończymy rezultatem 5 - 0 .
Trzeci mecz z
Saturn Tychy rozpoczynamy znakomicie . Szymek zdobywa bramkę i tworzymy kolejne sytuacje . Darek Jędrzejczyk po solowej akcji strzela kolejną bramkę i wtedy coś dziwnego się stało . Szybko tracimy dwie bramki i mimo naszej przewagi nic z tego nie wynika . Na dwie minuty przed końcem strzał życia rywali daje im prowadzenie . W ostatniej minucie mamy trzy tzw setki i nie potrafimy tego sfinalizować . Przegrywamy mecz 2 - 3 .
Czwarty pojedynek z
Tramwajami Śląskimi gramy już skoncentrowani .
Szybko strzelamy gole i pewnie wygrywamy
4 - 1 . Strzelcami okazali się Jędrzejczyk Sz . 2 , Stojewski , Szybalski .
Zajmujemy 2 miejsce . To kolejny sukces . Graliśmy dobrze przez chwilę byliśmy najlepsi a w ostateczności jesteśmy " prawie " najlepsi .