BEZ PRESJI . V MIEJSCE W TRZEBINIA WINTER CUP !!!

6 lutego Manhattan Trzebinia po raz szósty wystąpił w Turnieju Trzebinia Winter Cup .
W zawodach startowały drużyny ligowe z gminy Trzebinia oraz My.
W pierwszym spotkaniu rywalem był A klasowy Promyk Bolęcin . Gramy spokojnie i nie pozwalamy na wiele przeciwnikowi . Pierwsze dwie bramki zdobywają Borowy i Mądry . Kiedy Promyk wyrównuje zwycięstwo daje nam Warchoł . Wygrywamy 3 - 2 .
Drugi przeciwnik to IV ligowy MKS Trzebinia . Troszeczkę pomagamy rywalowi . Strzelamy samobójczego gola i popełniamy błędy . Przegrywamy 0 - 3 .
Kolejny mecz z liderem A klasy Błyskawicą Myślachowice gramy jak równy z równym . Sytuacje stwarzają obie drużyny . Jednak to Błyskawica jest skuteczniejsza i pokonuje nas 1 - 0 .
Czwarty pojedynek z B klasowym Ruchem Młoszowa nie układa się dobrze . Tracimy gole ale natychmiast odpowiadamy za sprawą Szymka i Szybalskiego . Kiedy przy remisie 2 - 2 zdobywamy przewagę w polu ,po kontrze tracimy bramkę . Po chwili Ruch podwyższa . Ulegamy 2 - 4 .
Piąty mecz z A klasowym Górnikiem Siersza zaczynamy skocentrowani .
Gramy spokojnie i skutecznie . Jeden z zawodników Sierszy bezpardonowo fauluje łokciem Jarka Mądrego rozbijając mu nos . Dochodzi do przepychanek . I tu do akcji wkracza wystraszony sędzia i usuwa po jednym zawodniku z boiska . Na dokładkę Proksa otrzymuje żółtą kartkę i też musi opuścić zawodnik za niego opuścić boisko . Gramy w osłabieniu bardzo dobrze . Kiedy naszego bramkarza sfaulowano sędzia robi coś nieprawdopodobnego . Daje Proksie czerwoną kartkę . I wtedy dochodzi do awantury . Kolejną czerwoną kartkę otrzymuje Papiernik . Pseudo sędzia stwierdza że z powodu zdekompletowania składu musi zakończyć mecz dając walkower dla Sierszy . Przegrywamy 0 - 3
Ostatni szósty mecz z B klasową Koroną Lgota wygrywamy pewnie 4 - 1 .
Bramki zdobywają D . Jędrzejczyk , Szybalski , Sz Jędrzejczyk , Warchoł .
Ostatecznie zajmujemy 5 miejsce .
Mogło być lepiej ale walczyliśmy . Będzie lepiej z pewnością .
W meczu z Sierszą zostaliśmy ewidentnie skrzywdzeni przez sędziego .
Przykrymi sytuacjami były poważna kontuzja Krzyśka Borowego oraz uraz Krzyśka Proksy . Wracajcie do zdrowia !!!
Manhattan - Promyk Bolęcin 3 - 2
Bramki : Borowy , Mądry , Warchoł
Manhattan - MKS Trzebinia 0 - 3
Manhattan - Błyskawica Myślachowice 0 - 1
Manhattan - Ruch Młoszowa 2 - 4
Bramki : Szybalski , Jędrzejczyk Sz .
Manhattan - Górnik Siersza 0 - 3 v o
Czerwone kartki Mądry , Proksa ,Papiernik
Manhattan - Korona Lgota 4 - 1
Bramki : Jędrzejczyk D . , Jędrzejczyk Sz . , Szybalski , Warchoł