BEZ KOŃCOWEGO SUKCESU . IV MIEJSCE W PSZCZYNIE !!!
Przygotowujący się do Mistrzostw Polski Oldbojów Manhattan Trzebinia wystąpił w VIII Turnieju Oldbojów w Pszczynie .
W pierwszym meczu grupowym z ekipą Ełka Team Pszczyna gramy skoncentrowani jednak dajemy się zaskoczyć po wrzucie z autu i tracimy gola . Po chwili po indywidualnej akcji Darek Jędrzejczyk wyrównuje . I mimo jeszcze kilku sytuacji remisujemy 1 - 1 .
W drugim spotkaniu z zespołem Szybkie Banany Pszczyna dominujemy i zdobywamy piękne bramki . Strzelcami okazali się Szymon Jędrzejczyk 3 , Stojewski , Pieprzyca , Mądry .
Wygrywamy pewnie 6- 0 .
Trzeci mecz z Termex Pszczyna możemy nawet przegrać a i tak awansujemy do półfinału . Tracimy pierwsi gola jednak natychmiast wyrównujemy i kolejne gole są tylko kwestią czasu . Przewaga jest ogromna co skutkuje zdobyciem kolejnych bramek . Łupem bramkowym podzielili się Warchoł , Stojewski ,Pieprzyca , Jędrzejczyk Sz .
Wygrywamy 4 - 1 i z pierwszego miejsca w grupie awansujemy do półfinału .
Półfinał to mecz ze znaną nam ekipą Alma Miedźna . Początek pod nasze dyktando . Stwarzamy sytuacje dwie stuprocentowe jednak Szymek nie wykorzystuje ich . W odpowiedzi Alma zaskakuje nas . Po kilku minutach tracimy kolejne gole a odpowiadamy tylko jednym autorstwa Szymka ( to 300 bramka tego zawodnika dla Manhattanu ) .
Ulegamy po nieskutecznej grze 1 - 3 .
Mecz o trzecie miejsce z Ats Jakub Pszczyna gramy bez specjalnej motywacji . Tracimy gole z rzutów wolnych i po kontrach . My nie potrafimy skutecznie zakończyć akcji . Honorowego gola zdobywa Stojewski i przegrywamy 1 - 5 .
Zajmujemy najgorsze z możliwych IV miejsce grając w pierwszych spotkaniach bardzo dobrze . W późniejszych spotkaniach już tak nie było . Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni i z optymizmem patrzymy w przyszłość . Brawa należą się zawodnikom za zaangażowanie i udział w turnieju .
Manhattan - Ełka Team Pszczyna 1-1
Bramka : D . Jędrzejczyk
Manhattan - Szybkie banany Pszczyna 6-0
Bramki : Sz . Jędrzejczyk 3 , Stojewski , Pieprzyca , Mądry