ZABRAKŁO 20 SEKUND III MIEJSCE W SPYTKOWICACH !!!

ZABRAKŁO 20 SEKUND  III MIEJSCE W SPYTKOWICACH !!!

Manhattan Trzebinia po raz piąty wystąpił w Turnieju Noworocznym Oldbojów w Spytkowicach .
Pierwszym rywalem był Hattrick Łączany . Mecz pod nasze dyktando od początku . Bramki zdobywają Grabiec , Stojewski i Duda . Wygrywamy pewnie 3 - 0 .
Drugim rywalem była Astra Spytkowice .
Nasza przewaga była od początku niepodważalna . Jednak po błędzie w obronie tracimy bramkę samobójczą po zagraniu Darka Jędrzejczyka .
Stwarzamy mnóstwo sytuacji . Obijamy słupki trzykrotnie a bramkarz rywali broni bezbłędnie . Po stracie piłki w końcówce tracimy drugiego gola .
Przegrywamy 0 - 2 .
Trzeci mecz z Kaszowianką Kaszów rozpoczynamy pechowo . Proksa otrzymuje czerwoną kartkę .
Do bramki wchodzi Pieprzyca i w osłabieniu tracimy bramkę . Po chwili Duda wyrównuje po silnym strzale . Mecz jest otwarty . Sytuacje z obu stron . Pieprzyca broni doskonale . Jednak tracimy bramkę i musimy odrabiać . W końcówce precyzyjnym strzałem z wolnego Pieprzyca daje nam remis . Końcowy wynik 2 - 2 .
Czwarty mecz z Orlik Palczowice musimy wygrać żeby liczyć się w walce o podium . Udaje nam się to mimo że przegrywamy . Bramki dające nam zwycięstwo zdobywają Darek i Szymek Jędrzejczyk . Mieliśmy jeszcze kilka szans ale nie sfinalizowanych . Wygrywamy skromnie 2 - 1
Ostatni mecz decydujący o klasyfikacji końcowej z Zielonką Wrząsowa musimy wygrać żeby triumfować w turnieju . Faworyzowany rywal do tego meczu nie poniósł porażki . Mecz wyrównany z sytuacjami z obu stron . My zdobywamy gola po silnym strzale Grabca . I od tego momentu bronimy wyniku . Niestety nie udaje się nam utrzymać prowadzenia . Sędziowie przedłużyli niesłusznie mecz minutę po upływie czasu regulaminowego Zielonka wpycha nam bramkę . Po zdobyciu tego gola sędziowie kończą mecz . Remisujemy 1 - 1 .
Zajmujemy 3 miejsce mając gorszy bilans bramkowy niż druga drużyna .
To mimo wszystko sukces biorąc pod uwagę niesamowitą nieskuteczność pod bramkami rywali . Bardzo dobrze zaprezentował się debiutujący na hali Duda .
Manhattan - Hattrick Łączany 3 - 0
Bramki : Grabiec , Stojewski , Duda
Manhattan - Astra Spytkowice 0 - 2
Manhattan - Kaszowianka Kaszów 2 - 2
Bramki : Duda , Pieprzyca
Manhattan - Orlik Palczowice 2 - 1
Bramki : D . Jędrzejczyk , Sz . Jędrzejczyk
Manhattan - Zielonka Wrząsowa 1 - 1
Bramka : Grabiec
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Szybalski Piotr , Jędrzejczyk Dariusz , Jędrzejczyk Szymon , Mądry Jarosław , Pieprzyca Jarosław , Duda Marcin , Grabiec Artur , Papiernik Janusz .