W NOWYCH BLUZACH . II MIEJSCE W BIESIADA I PIŁKA !!!

V Nocny Turniej Piłki nożnej Oldbojów Biesiada i Piłka .
Tradycyjnie w zawodach uczestniczył
Manhattan Trzebinia .
W pierwszym spotkaniu rywalem była ekipa
Salos Jaworzno . Mecz bardzo wyrównany . Gra toczyła się w środkowej strefie boiska . Sytuacji bramkowych było niewiele . Kiedy wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów w ostatniej minucie fantastycznym strzałem z wolnego popisuje się zawodnik Salosu i zdobywa gola . My mamy jeszcze szansę na remis ale bez powodzenia . Przegrywamy 0 - 1 .
Drugi pojedynek z
Husarią Libiąż już gramy skuteczniej . Pierwszego gola po zamieszaniu w polu karnym silnym strzałem zdobywa Piotr Stojewski . Kolejne dwa zdobywa po koronkowych akcjach Szymon Jędrzejczyk . Mimo ambitnej postawy libiążan wygrywamy 3 - 2 .
Trzecim rywalem była
Jutrzenka Ostrężnica zespół , który był czarnym koniem turnieju . Byliśmy w tym spotkaniu lepsi . Dominujemy i stwarzamy sytuacje . Strzelcami pięknych bramek są Szymon Jędrzejczyk 2 , Tomasz Warchoł i Marcin Duda . Jutrzenka zdobywa honorowego gola . Wygrywamy 4 - 1 .
Czwartym przeciwnikiem była drużyna gospodarzy
Oldboys Babice . Pierwszego gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobywa Piotr Stojewski . Kolejnego Pietia zdobywa po kilku minutach . Trzeciego dokłada Piotr Szybalski . Nasze zwycięstwo jest niezagrożone .

Pokonujemy gospodarzy 3 - 1 .
Zajmujemy 2 miejsce . To kolejny super występ w tym roku . Nowe bluzy się sprawdziły .
Piotr Stojewski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju . Gratulacje .