O WŁOS . III MIEJSCE W TRZEBINIA SUMMER CUP !!!

7 sierpnia Manhattan Trzebinia wystąpił w II Turnieju Trzebinia Summer Cup na obiekcie Górnika Siersza . Zawody były rozgrywane w kategorii open , więc rywalizowaliśmy z młodymi drużynami .
Pierwszym przeciwnikiem była drużyna Panowie z Paryża . Mecz bez historii . Gramy bardzo pewnie i skoncentrowani . Bramki zdobywają Darek Jędrzejczyk po akcji z Szymkiem oraz Pieprzyca po kapitalnym strzale z wolnego . Pewnie wygrywamy 2 - 0 .
Drugi rywal to Polskok Chrzanów i znów to my prowadzimy grę jednak jesteśmy nieskuteczni . Natomiast Polskok dwukrotnie strzela na naszą bramkę i dwa razy celnie . Przegrywamy 0 - 2 .
Trzeci mecz z Górnikiem Siersza jest bardzo nerwowy . Znowu nie porafimy się wstrzelić . Sierszanie zdobywają pierwsi bramkę . My natychmiast odpowiadamy golem Szymona Jędrzejczyka po strzale z wolnego . Na trzy minuty przed końcem Szymek zdobywa zwycięską bramkę po zagraniu Stojewskiego . Wygrywamy ten trudny mecz 2 - 1 .
Czwarty pojedynek z faworytem turnieju drużyną El Mar gramy bardzo skoncentrowani w obronie. Rywale nie stwarzają żadnych sytuacji . My mamy ich kilka . Jednak bramkarz rywali jest bezbłędny( broni m.on strzał Stojewskiego ) . Na minutę przed końcem Szymek strzela nieskutecznie w sytuacji bramkowej a El Mar wyprowadza szybką kontrę i pozbawia nas szans na zwycięstwo w turnieju . Przegrywamy 0 - 1 .
Ostatni mecz z Młoszową musimy wygrać żeby stanąć na podium .
Gramy spokojnie i stwarzamy sytuację . Pierwszą zdobywa Darek Jędrzejczyk po zagraniu Rolki . Kolejnego gola zdobywa Szymon Jędrzejczyk po kapitalnej asyście Proksy . Trzecią bramkę strzela Darek po klepce z Warchołem . Wygrywamy 3 - 0 .
Zajmujemy 3 miejsce mając identyczną liczbę punktów co wicelider lecz gorszy bilans bramkowy . To jest jednak duży sukces biorąc pod uwagę różnicę wieku . Byliśmy o włos od wygrania turnieju bo nie byliśmy gorsi od zwycięzców .Od drugiego spotkania wzmocnił nasz skład Dominik Rolka przebywający w Polsce na urlopie .
Szkoda że niektórzy gracze awizowani do składu na te zawody nie podeszli do niego profesjonalnie .
Manhattan - Panowie z Paryża 2 - 0
Bramki : Jędrzejczyk D . , Pieprzyca
Manhattan - Polskok 0 - 2
Manhattan - Górnik Siersza 2 - 1
Bramki : Jędrzejczyk Sz .2
Manhattan - El Mar 0 - 1
Manhattan - Młoszowa 3 - 0
Bramki : Jędrzejczyk D . , Jędrzejczyk Sz .
Proksa Krzysztof , Stojewski Piotr , Pieprzyca Jarosław , Mądry Jarosław , Jędrzejczyk Dariusz , Duda Marcin , Warchoł Tomasz , Rolka Dominik , Jędrzejczyk Szymon , Papiernik Janusz